PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iPhone oyunlarını iPad'de çözünürlük bozulmadan oynamak

baturvardar
26-05-2011, 22:22
bilirsiniz ipad de büyük olması için x2 ye basarsınız görüntünün içine eder çözülebilirmi bu?

theugh
26-05-2011, 22:41
bilirsiniz ipad de büyük olması için x2 ye basarsınız görüntünün içine eder çözülebilirmi bu?

Bir uygulama sadece iphone için yazılmış ise, uygulama çözünürlüğüde ona göre olacaktır. Sadece iPhone 'a yazılmış uygulamaları iPad 'de açtığınız takdirde görseli pikselleşecektir.

CASUA
26-05-2011, 23:42

Kurmak istediğiniz, Aynı uygulama yada oyunun iPad versiyonları kurmalısın,genellikle çözüm olarak iPad destekli'sini kurmalısın ,yoksa iPhone uyumlulari kurarsan illaki görüntü bozulur bu ekranı daha iyi olan iPad 2 dede aynı ,sorun cihazla ilgili değil tamamen uygulamanın çözünürlüğü ile alakalı ,adamlar birini iPad'e göre digerini iPhone göre yapmış örnek:Facebook iPhone göre kurulu benim ipad'de ama büyüyünce görüntü bozulduğu icin kullanmıyorum.. iPad'in versiyonu yok facebook 'un, onun icin alternatiflere kaydım MyPad gibi sizde bu sekilde yapabilirsiniz.

turkcepsp
31-05-2011, 01:13
aşağıdaki linkte tam aradığın bir uygulama var.
Link: RetinaPad v1.1.2 iPhone Uygulamalar? iPad'de Tam Ekran Görünsün (http://www.turkcepsp.com/threads/5244-RetinaPad-v1.1.2-iPhone-Uygulamalar%C4%B1-iPad-de-Tam-Ekran-G%C3%B6r%C3%BCns%C3%BCn)