PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ipad2 jailbreak

mcmelemen
23-05-2011, 09:26
Merhaba,

ipad2 4.3.3 versiyon cihazım var bunun için jailbreak çıktımı forumda araştırdım bulamadım yardımlarının için şimdiden teşekkürler.

GKTG
23-05-2011, 09:51
Hayır, daha çıkmadı.

enesemre1996
26-05-2011, 17:57
Arkadaşlar jailbreak ne zaman çıkar bayağı bi zaman oldu

IBurak
26-05-2011, 18:03
Arkadaşlar jailbreak ne zaman çıkar bayağı bi zaman oldu

Vallaha 1 ay oldu diyebilirim ama yakında çıkacak diye duydum biraz daha dişimizi sıkacağız galiba :)

enesemre1996
26-05-2011, 18:17
Çıksın artık ama :) cihazdan zevk alamıyorum o AppStore daki parali uygulamaları gördükçe

ErejgikaL
30-05-2011, 00:16
zaman sadece birazcik zaman :))))

AzimHaso
30-05-2011, 06:32
iPhone 4's veya 5 cikmadan jailbreak verilmez hazir olmasina ragmen. Cunku iPad 2 deki chip i5 aynisi iphoneda olacak. Ve Apple acigi kapatmamasi icin jailbreak beklemede ve hazirdir. Benim kendi fikrimdir bu.

tagmac
30-05-2011, 09:23
Aşağıda kaynağını gösterdiğim tweet haberine göre iPad 2 JB 3 hafta sonra hazır ve yayınlanacakmış. İsmi konusunda kararsız kalmışlar ve GreenPoison olmayacağı da kesinmiş. Hadi gözümüz aydın umarım Fake haber değildir.

iPad 2 Jailbreak Is 3 Week Away ! And It’s Not GreenPois0n ! | Apple Daily Magazine (http://www.apple9.com/ipad-2-jailbreak-is-3-week-away-and-its-not-greenpois0n.html)

massari
13-06-2011, 17:01
arkadaslar daha neyi bekliyorlar bu ipad2 icin jailbreak cikmasini? ios 5 de cikti yani betalari :/

Sessiz
17-06-2011, 22:16
iPad 2nin işlemcisi farklı (a5) ondan kaynaklı jb zor

IBurak
17-06-2011, 23:49
Bi yerde bu pazar gunü çıkacak diye okumuştum hadi hayırlısı :)

DeviLJoN
18-06-2011, 09:07
comex; jailbreak hazır olduğunu söylemişti 4.3.3 için, hatta jailbreakme 3.0 yöntemi ile sunmayı düşünüyor.

pentacik
19-06-2011, 19:50
Bir pazar daha geciyor ve jailbreak yine yalan oldu :)

DeDeLi
19-06-2011, 20:00
Bir pazar daha geciyor ve jailbreak yine yalan oldu :)

Çıkacak diye bir şey demiyorum ama bizde daha saat 8 ise Amerikada sabah 10 civarı daha yeni uyanıyorlar yani

mucan
21-06-2011, 20:41
Çok aksadı bu sefer. merakla bekliyruz...

kocaoglan
26-06-2011, 23:34
Oncelikle herkese selamlar Ipad 2 sahibi olarak bende sabirsizlikla bekliyorum 4.3.3 icin jailbreak ama bugune kadar Apple in hicbir cihazi icin bu kadar jailbreak beklenmemisti ve buyuk bir sabirla beklememize ragmen bu kadar uzamasi her gecen gun umutsuzluga donusuyor insallah yaniliyorumdur. Forumlarada anlatilana gore en az 5 - 6 gun once cikmasi geekiyordu ama cikmadi ne istir anlamadim belkide IOS 5 in cikmasini bekliyorlardir. Uzun kafin kisasi biraz daha sabir ve umut etmek:) yapacak baska birsey yok

mucan
27-06-2011, 16:14
Beyler hiç haber yokmu hakkaten???? [gl=18.gif]

kocaoglan
27-06-2011, 16:24
Herhangi bir onemli gelisme olsa zaten burda yayinlanir hatta dosyasi bile verilir sabit basliklardan birinde bekleyecegiz:) ya muradina eren dervis olacagiz ya da sabrin sonunda hayal kirikligi yasayacagiz. Hangisinin olacagini maalsef kimse bilmiyor

durmusarda
27-06-2011, 19:38
Arkadaşlar comexi twitter takip ediyorum attığı twitlere bakılacak olursa son noktaya gelmiş ve bazı son rtuşları yapması gerekiyormuş birilerinden yardım istedi hatta bugun bazı konularda heyecan dorukta umarım daha fazla uzamaz artık bu iş yoksa parçalayıp atıcam ipadi [:(]

kocaoglan
28-06-2011, 00:03
Dur hocam atip parcalama biraz bekle derim:) illa ki ibr caresine bakarlar bu is hep boyle gitmez

mucan
28-06-2011, 18:01
Hadi bakalım inşallah. Aciliyet taşımakta valla bu durum benim için [:)]

durmusarda
28-06-2011, 20:48
Dur hocam atip parcalama biraz bekle derim:) illa ki ibr caresine bakarlar bu is hep boyle gitmez

Lafın gelişi dedim canım :D hiç kıyabilirmiyim :))

kocaoglan
28-06-2011, 23:52
Lafın gelişi dedim canım :D hiç kıyabilirmiyim :))

Cocugumuz gibi olmus ya:) dogru valla bende kiyamam bu arada birsey sormak istiyorum eger gun olurda jailbreak dosyasi cikar sa bu baslik altinda mi yoksa baska bir baska alindami verilir?

matraxer
29-06-2011, 00:45
Dostum su anda comex'in jb'sini bekliyoruz bu islem jailbreakme.com sayfasi uzerinden yapilacak yani her hangi bir dosya indirmene gerek kalmayacak. Adrese gireceksin ve gerekli yonlendirmelerin ardindan bir de bakmissin ki aaaa karsinda cydia melul melul sana bakiyor, ye beni yut beni diyor. Neyse dedigim adresi sik sik takip edin. Bu sabahtan beri jailbreakme.com sayafasinda degisiklikler goruyorum. Jb'nin eli kulaginda diye dusunuyorum.

mucan
29-06-2011, 00:51
Dostum su anda comex'in jb'sini bekliyoruz bu islem jailbreakme.com sayfasi uzerinden yapilacak yani her hangi bir dosya indirmene gerek kalmayacak. Adrese gireceksin ve gerekli yonlendirmelerin ardindan bir de bakmissin ki aaaa karsinda cydia melul melul sana bakiyor, ye beni yut beni diyor. Neyse dedigim adresi sik sik takip edin. Bu sabahtan beri jailbreakme.com sayafasinda degisiklikler goruyorum. Jb'nin eli kulaginda diye dusunuyorum.
baba içimizi rahatlattın ya takip ediyoruz o zmn.

matraxer
29-06-2011, 00:56
Takip edin, biliyorum adrese girdiginizde oyle mal gibi duruyor ama dun geceden beri sitenin yapisi iki kez degisti. Bu da comex harekete gecti ve tahminen gerekli yukleme ve server vs gibi son ivir zivirla ugrasiyor manasina geliyor diye tahmin ediyorum.

mucan
29-06-2011, 00:58
Takip edin, biliyorum adrese girdiginizde oyle mal gibi duruyor ama dun geceden beri sitenin yapisi iki kez degisti. Bu da comex harekete gecti ve tahminen gerekli yukleme ve server vs gibi son ivir zivirla ugrasiyor manasina geliyor diye tahmin ediyorum.
Şu an cihaz yanımda olmadığı için takip edemiyorum siteyi. Hala tam olarak bişey yok dimi sitede dostum?

matraxer
29-06-2011, 01:03
Su an bir sey yok ama yarindan umitliyim. İnsallah yarin bu olay biter. Bir kac gun once carsambaya kadar cikacak deniliyordu. Umid ediyorum yarin bu mesai biter.

mucan
29-06-2011, 01:06
Su an bir sey yok ama yarindan umitliyim. İnsallah yarin bu olay biter. Bir kac gun once carsambaya kadar cikacak deniliyordu. Umid ediyorum yarin bu mesai biter.

iyi bakalım yarın çıkarda kurtuluruz artık inş.

hardware169
29-06-2011, 01:16
inş. arkadaşlar jailbreaksiz bir ipad yalan oluyor

Hypnosee
29-06-2011, 16:53
çıksın artık dayanamicam paralı uygulamalar beni satın al beni satın al diye bağrıyo resmen

kocaoglan
30-06-2011, 00:25

Oncelikle cevabin icin tesekkurler:) ancak ben cok acemi oldgum icin sana birkac soru daha sorarim affina siginirak:) ben pc den jailbreakme.com adli sayfaya girdim ancak su an bilgisayarin dos ortamindakine benzer pekte anlam veremedigim yazilar yaziyor ve zaten jailberakle ilgili hepimizi cooooooooook sevindirecek bir gelisme oldugunda yine bu baslik latinda herkes haberdar olur degilmi ve nasil yapilacagi konusunda bilgide verilir herhalde. Hayatimda sadece 3.1.3 iphone 3gs spirit ile jailbreak yapmis biri olarak pekte usta sayilmam:) Saygilarimla

matraxer
01-07-2011, 23:30
Arkadaslar jb ciktiginda zaten herkesin haberi olur buradan da haberiniz olacaktir. Jb islemiyle ilgili kafanizi karistiracak bir durum olmayacaktir zira comex şu zimbirtiyi ölmeden halledebilirse (ki yakin vakitte ölmese iyi olur :) ) zaten jailbreakme.com sitesine girdigimiz vakit her sey kendiliginden olacak. Yok onu indir yok bunu kur dfu yap, receovery yap falan gibi bir is ile ugrasmayacagiz. Onemli olan jb'nin yapilmasi ve cydia vasitasiyla kuracagimiz en onemli program olan appsync dosyasina ulasmamiz. Onlar icin de zaten gerekli bilgiler sitemizden edinilebilecektir.

kocaoglan
01-07-2011, 23:32
Matraxer hocam tesekkurler biz dahil herkesin temennisi de zaten bir an once cikmasi jailberak denilen seyin:) ancak en az 3 pazar once sunday is funday denildi fakat halen ortada birsey yok su an icin beklemekten baska care yok. Ancak bir onceki mesajimda da kafama takilan birseyi sordum ve inanin ki hicbirsey bilmiyorum jailbreakme.com sitesinde su an icin bilgisayarin DOS ortamina benzer yazilar yaziyor yani jailbreak ciksa bile site boylemi gorunucek yoksa gorunumu filan degisiyormu?

matraxer
02-07-2011, 00:02
Dostum su adrese gir JailbreakMe (http://www.jailbreakme.com/star) hatta mumkunse siteye ipad ipod ya da iphone ile gir ki karsina ne cikacagini daha iyi gor. Evet site su an tuhaf gorunuyor ama bundan bir kac gun once bir manzara resmi vardi. Dedigim adres comex'in jailbreakme 2.0 surumu gordugun gibi surukleme ekrani bile var. İste biz bu sitenin jailbreakme 3.0 versiyonunu bekliyoruz. Comex jb'yi cikardiginda site aynen verdigim adresteki gibi gorunecek ve ve sen islemini cok basit bir sekilde yapacaksin. Hatta bak bu cumlemei not et:" ya bu kadar kolay miydi" diyeceksin. (dedigim siteye bilgisayarla girersen tarif ettigim sekilde goremezsin) zaten islem şu sekilde olacak. Sen jb yapmak istedigin cihaz ile siteye gireceksin yani ipad ipod veya iphone... Sonra acilan ekrani surukleyeceksin tus kilidi acar gibi o gerisini kendisi yapacak ve bingo islem tamam. Bir restart olay bitmistir... Afiyet olsun.

matraxer
02-07-2011, 00:05
Sanirim adresi acik olarak yazamiyoruz sen yaz gir: w w w. J a i l b r e a k m e . C o m / star aradaki bosluklari sil

Kadirhan
04-07-2011, 08:33
Yok arkadaşlar comex fos çıktı sallayıp sallayıp duruyo

myazici
04-07-2011, 10:49
Comex fos cikiyorsa o zaman siz dukkani kapayip gidebilirsiniz. Geohottan sonra bu isi adam gibi yapabilen kisidir comex yapamiyorsa yapacak adam da zordur ki yarim yamalak ve hatalarla dolu bir jailbreaktense adam gibi jailbreak icin ugrasiyor ondandir. Kolay degil tum sistemi her yonleri ile fixe edip calisir hale getirmek. Adam zaten hic bir zaman gun vermiyor surekli calistigini belirtiyor o nedenle karamsar olmamak lazim comex disinda su anda buisi yapacak adam ve bizler de karamsar olmadan beklemekten baska yapacagimiz yok

Kadirhan
04-07-2011, 11:01
Bilmiyorum bu kadar zor olmamasi lazim bence apple yayinlanmasina izin vermiyor ayni sony taktiği
Bir psp üst versiyonu cikana kadar kolay kolay kirilmaz psp vita cikmaya yaklasinca go kirildi mesela

rejisors
06-07-2011, 14:48
Sonunda jailbreak tamam. Ve inanilmaz basit. install cydiaya tikliyoruz ve jailbreak tamam :) tum bekleyenlere hayirli olsun.

Kadirhan
06-07-2011, 16:01
Evet www.jailbreakme.com dan cok kolay bi şekilde yapilabiliyor

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

asti
06-07-2011, 16:22
Nasil yapilacagini gosteren bir link falan verilse super olacak..

GKTG
06-07-2011, 16:24
Nasil yapilacagini gosteren bir link falan verilse super olacak..

Forumu biraz araştırırsanız Jailbreak konusu bulursunuz.

DeDeLi
06-07-2011, 16:28
Yapılabilecek en kolay jailbreak cihazın 4.3.3 olaması gerek

http://www.youtube.com/watch?v=mUVD-YtsuYE&feature=player_embedded

GKTG
06-07-2011, 16:44
Arkadaşlar bu konu iPad 2 çıkmadan önce açılan bir sohbet konusudur. O nedenle asıl konu olan iPad 2 Jailbreak konusundan sorunların konuşulması gerekmektedir. Yani http://www.ikaynak.com/forum/14-jailbreak-unlock-yontemleri/28794-ipad2-icin-4-3-3-jailbreakme-3-0-jailbreak.html adlı konudan.

Konu Kilit!