PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hesaplı alışveriş için uygulama varmı

Osmanselim
15-05-2011, 10:45
Arkadaşlar,
evimizin yakınında 3 büyük market var, sonuçta alacağımız belli sayıda temel gıda var,
hazırladığımız listeye göre markete gidip barkodunu okutup fiyatını girebileceğimiz bi uygulama arıyorum

Her marketin fiyatını ayrı bi sütuna ekleyip sırala dediğimizde alışveriş listesini oluşturabilsin istiyorum zaman iktisad devri :)

böyle bi uygulama gören bilen varmı?

teşekkürler

FireWalkeR
15-05-2011, 12:11
Arkadaşlar,
evimizin yakınında 3 büyük market var, sonuçta alacağımız belli sayıda temel gıda var,
hazırladığımız listeye göre markete gidip barkodunu okutup fiyatını girebileceğimiz bi uygulama arıyorum

Her marketin fiyatını ayrı bi sütuna ekleyip sırala dediğimizde alışveriş listesini oluşturabilsin istiyorum zaman iktisad devri :)

teşekkürler

barkod okuyucu programlar var internet üzerinden veya sizin istediğiniz siteden barkod araması yapabiliyor ama barkod sistemi henüz türkiyede aktif kullanımda değil

YzA
15-05-2011, 13:42
Arkadaşlar,

teşekkürler

aslında yapabilirim ama fiyatları kendin girmen gerekir..

Osmanselim
01-06-2011, 00:15
yapabilirseniz ben fiyatları girmeye razıyım zaten her marketin fiyatı ayrı olur, benim istediğim 3 marketin fiyatları elle girildikten sonra girilen ürünler arasında en ucuz fiyat, hangi markette ise o markete ait liste hazırlaması,

geç yazdığım için özür dilerim şehir dışındaydım giremedim nete,

Osmanselim
01-06-2011, 00:17
barkod okuyucu programlar var internet üzerinden veya sizin istediğiniz siteden barkod araması yapabiliyor ama barkod sistemi henüz türkiyede aktif kullanımda değil

BArcod sistemi aktif değil biliyorum ben fiyatları her markette elle giricem filtrele dediğimde bir ürünün fiyatı hangi markette ucuz ise bana o marketti listelesin gibi