PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak sorusu?

baturoski
09-05-2011, 20:53
yeni iphone 4 aldım orjinal..

cydia daki uygulamalar için jailbreak yapıcam..

jailbreaktan sonra itunes bağlanır güncelleme yaparsam sorun olurmu?

eski iphone 3g mi bu yüzden kaybettim ama o orjinal değildi..

dean
09-05-2011, 20:56
yeni iphone 4 aldım orjinal..

cydia daki uygulamalar için jailbreak yapıcam..

jailbreaktan sonra itunes bağlanır güncelleme yaparsam sorun olurmu?

eski iphone 3g mi bu yüzden kaybettim ama o orjinal değildi..

Restore yada update yaparsanız jb gider. Sync yaparsanız birşey olmaz. Sadece cihazınızla eşleşme yapmış olursunuz. Film müzik uygulama vb. cihazınıza aktarır.

baturoski
09-05-2011, 23:10
benim orjinal olmayan jailbreak yapılmış iphone 3 üm güncellemeden sonra kapandı birdaha açılmadı
bunun gibi bir sonuç ortaya çıkarmı?

benim bir sorum daha var samsung gt-i5510 um var appbrain den uygulama indirmek istiyorum ama birtürlü beceremedim.. anlatım yapılan biyerde bulamadım yardımcı olurmusunuz?

Nikre
12-05-2011, 03:09
Bende jbli 4.1 ipod touch 2g var onu 4.3.3e jb yapabilir myim yoksa daha düşük versiyonlara mı jb yapabilirim açıklama kısmında touch 2g için yazmıyo da

GKTG
12-05-2011, 07:10
Bende jbli 4.1 ipod touch 2g var onu 4.3.3e jb yapabilir myim yoksa daha düşük versiyonlara mı jb yapabilirim açıklama kısmında touch 2g için yazmıyo da

Cihazınız iPod touch 2G olduğu için iOS 4.3.X sürümlerini yukleyemezsiniz. Sizin icin son sürüm 4.2.1 dir.

Nikre
13-05-2011, 22:25
Cihazınız iPod touch 2G olduğu için iOS 4.3.X sürümlerini yukleyemezsiniz. Sizin icin son sürüm 4.2.1 dir.
Peki nasıl yapabilirim önce 4.2.1 e update mi yapmalıyım jbyi en kolay nasıl yapabilirim.Bide müzikleri nasıl alabilirim içindekileri yedekleyince sadece uygulamalar yedekleniyo full yedekleme yöntemi yokmu

NeGReDo
14-05-2011, 00:46
benim orjinal olmayan jailbreak yapılmış iphone 3 üm güncellemeden sonra kapandı birdaha açılmadı
bunun gibi bir sonuç ortaya çıkarmı?

benim bir sorum daha var samsung gt-i5510 um var appbrain den uygulama indirmek istiyorum ama birtürlü beceremedim.. anlatım yapılan biyerde bulamadım yardımcı olurmusunuz?

Yurtdışı cihaz olduğu için unlock yapmanız gerekirdi o yüzden yapmadığınız için kullanamamışsınızdır.İphone 3g için yazılımla unlock mevcut fakat iphone 4 için henüz mevcut değil sadece gevey turbo sim ile unlock yapılıyor.Cihazınız yurtiçi cihaz ise yada simfree yurtdışı bir cihazsa update ettiğinizde sorunsuz olarak simkartınızı takıp herhangi bir işlem gerektirmeden kullanmaya devam edebilirsiniz.Ama eğer gevey turbo sim var ise updatelerde sorun yaşayabiliriniz.Ama şimdiki 4.3.3 versiyona kadar gevey sorunsuz kullanılabilmekte.