PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilgisayar gibi fare kontrolu?

cem tanriover
01-05-2011, 10:41
Arkadaslar, 4.2.1 iPad kullaniyorum. İnternette bi oyun oynuyorum. Fakat bu oyun icin surukle birak gibi bir fare islevi gerekiyor. Yoksa flash'a faln gerek yok. iPhone veya iPad icin boyle bi browser, veya cydiadan bi package falan bilen varmi?

kuti51
01-05-2011, 11:23
Bluetooth fareniz varsa BTStack Mouse,Bluetooth fareniz yoksa veency ile normal bilgisayar farenizi kullanarak cihazınızı yönetebilirsiniz.

Tapatalk ile iPod Touch'ımdan gönderilmiştir.

cem tanriover
01-05-2011, 12:02
Aslinda benim istedigim boyle birsey degildi. Benim iki mouse'm var koblosuz. Ama bluetooth'lu degil zaten BTStack de bulmuyor bu mouse lari. Ben iPad uzerinden mouse varmis gibi kullanmk istiyorm. Yani dokunmatikte suruklemek. Ama belki bu zordur. Bide soyle bisey soriyim. Bu btstack'i kullanabilmem icin, iPod touchuma bi bluetooth mouse pack'i falan varmi peki?

kuti51
01-05-2011, 12:32
Ekranda sanal bir fare ile ilgili bir paket bilmiyorum.Btstack için farenizde bluetooth olmalı yani ipod ile ilgili değil.

cem tanriover
01-05-2011, 12:46
yok öyle değil demek istediğim, iPod'u bluetooth mouse gibi gösteren bi package varmı acaba. bu şekilde BTStack le iPod eşleştirip mouse muş gibi kullanabilirim :)