PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iPad'ime bir türlü film atamıyorum :S

utkugsutku
29-04-2011, 13:02
Merhabalar
Şu ipad'e film atma işini bir türlü halledemedim film yada video atamıyorum. Tutup listelere sürüklüyorum müzik listelerinden video listelerine kadar denedim. Ancak eklenmiyor. Sorun nedir yardımcı olursanız sevinirim

DeDeLi
29-04-2011, 13:20
Merhabalar
Şu ipad'e film atma işini bir türlü halledemedim film yada video atamıyorum. Tutup listelere sürüklüyorum müzik listelerinden video listelerine kadar denedim. Ancak eklenmiyor. Sorun nedir yardımcı olursanız sevinirim
Videoları klipleri filmleri vs ipad'e uygun formata dönüştürüyor musunuz?

INihat
29-04-2011, 16:40
Videoları klipleri filmleri vs ipad'e uygun formata dönüştürüyor musunuz?

Evet dönüştürmeniz lazım. Yanlış hatırlamıyorsam Handbrake adlı program bu işlevi en iyi şekilde görüyor.

DeMo
29-04-2011, 18:31
DVDVideoSoft diye bir program var. Hem ücretsiz hemde çok yetenekli.
Birçok çevirme işini başarıyla yapıyor.
Size gerekli olan modülü Free Video to iPad Converter
Link: Free Video to iPad Converter: iPad Video Converter (http://dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-Video-to-iPad-Converter.htm)
Bu modülü kullandıktan sonra diğer modüllerini de kuracağınızdan eminim.

NeGReDo
29-04-2011, 20:28
hepsinden önce sitede onlarca anlatım,onlarca program mevcut.arkadaşlar program isimleri vermiş ama daha önce hazırlanmış rehberleri okusan soruyu sormana gerek kalmadan sonuca gidebilirdin

iRa
29-04-2011, 20:29
Bende Handbreak Tavsiye ederim en iyisi odur bence filmin çözünürlüğü ne ise boyutlarını aynı oranda küçülterek kaliteden ödün vermeden çeviriyor :) 720p i4 için çok iyi oluyor 1080p video kullanınca şerit gibi ekranın ortasında duruyor..

DVDVideoSoft diye bir program var. Hem ücretsiz hemde çok yetenekli.
Birçok çevirme işini başarıyla yapıyor.
Size gerekli olan modülü Free Video to iPad Converter
Link: Free Video to iPad Converter: iPad Video Converter (http://dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-Video-to-iPad-Converter.htm)
Bu modülü kullandıktan sonra diğer modüllerini de kuracağınızdan eminim.

Doğan abi altyazı gümülebiliyor mu o programda ?

DeMo
29-04-2011, 22:47
Yok Rıdvan maalesef alt yazı ekleme yok. Bir çok özelliği var yarın onunla ilgili bir rehber hazırlayacağım inşallah.

iRa
29-04-2011, 23:02
Yok Rıdvan maalesef alt yazı ekleme yok. Bir çok özelliği var yarın onunla ilgili bir rehber hazırlayacağım inşallah.

Çok iyi olur doğan abi bide Altyazı gömülen bi program varsa çok mutlu olurum Free olması önemli değil crack kesin bulurum ben :) Handbreak iyi ama daha iyisi var ise çok iyi olur birde hızlı çevirmesi çok önemli bluray x264 çok yavaş çeviriyor xilisoft ondan handbreak kullanıyodm belki daha iyisi vardı diye dedim :)

CentilBoy
29-04-2011, 23:41
Her dönüştürme işinde boşuna vakit kaybetmenin alemi yok bence. En iyisi 3 dolar ücretini ödeyip avplayer'i almak. Böylece dönüştürmekle uğraşmadan neredeyse bütün formattaki filmleri videoları hem de alt yazısıyla direk makineye atıp izlersiniz. verilen parayı fazlasıyla hak eden bir program varsa oda budur. yada biraz daha jb çıksın diye beklemek.

Avplayer Hd (http://itunes.apple.com/us/app/avplayerhd/id407976815?mt=8)