PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : invisible shield incelemesi

holden
23-10-2008, 15:49
http://www.ikaynak.com/forum/cihaz-temizli287i-t732.0.html

yukardaki konuda bahsettiğim gibi GG'dan invisble shield aldım,ürün bugün elime geçti ortalama bir fiyat olan 48 lira+kargo ödedim.öncelikle kendi başıma gelen hikayeyi anlatmak istiyorum:

ben gg'dan koruycu film alırken yanlışlıka iphone için olanını aldım,cihazım 3g oldugu için satıcıdan karışıklığı düzeltmesini istedim.kendisi yanlışlığın sorun olmadıgını,bana 3g modeli için olanından göndereceğini söyledi.ürün fena sayılmayan bir kargo hızı ile elime geçti ancak işe uyandığımda çok geç kalmıştım,çünkü boyutları garip gelmesine rağmen korumayı cihazıma uyguladım.daha sonra farkettim ki sadece ürünün dış kabında iphone 3g yazıyor.içine bakıp orjinal üretici olan zagg.com un sitesine ve uygulama videolarına baktıgımda sprey boyutlarının farklı oldugunu gördüm.(sanırım ürün orjinal değil) yapıştırma biteli en fazla 45 dakika oluyor..şimdi önümde en az 12 saatlik bir bekleme süresi var.bu süre zarfında iphoneu açmamam lazım.umarım 2-3 gün içinde dedikleri gibi hava kabarcıkları da kendiliğinden yok olur.

korumanın cihaza uygulanması ise tam bir işkence,fazla detaya girmeden şunu söyleyebilirim sinirleriniz çelik gibi değilse hiç bu ürünü kendiniz uygulamaya çalışmayın!ben bir ara yeni aldıgım iphonela beraber kırmayı bile aklımdan geçirdim [gl=18.gif] sonunda yapışmayan bir bölümü ben kendim makasla kesip iptal ettim
o kadarını söyleyeyim.
bir kaç gün geçtikten sonra cihazın yakından fotoğraflarını da göstereceğim.umarım şekil itibariyle dandik bir şey olmaz.çok kötü gözükürse kaldırmayı düşünüyorum gerçi onu nasıl yapıcam en ufak fikrim yok ama bir yolunu buluruz elbet! [gl=22.gif]

burdan invisible shield almayı düşünen arkadaşlara hitaben şunu söylemek istiyorum:illa ki bu ürünü alacaksanız orjinal üreticisi olan www.zagg.com adresinden alın benim gibi tongaya düşmeyin! ayrıca uygularken internetteki videolardan yardım alın,talimatlara harfiyen uyun!

herkese iyi forumlar!

Evolution
23-10-2008, 15:51
Uyarıların için teşekkürler.Benim de çekindiğim tek nokta uygulamasının zor olduğu.O kadar para veripte çöpe atmak istemiyorum.

holden
23-10-2008, 16:11
author=Evolution link=topic=777.msg2733#msg2733 date=1224766316]
Uyarıların için teşekkürler.Benim de çekindiğim tek nokta uygulamasının zor olduğu.O kadar para veripte çöpe atmak istemiyorum.

ee o zaman bi zahmet teşekkür butonuna basıver :D hem ilk kurbanlardan biriyim invisible shieldin hem 20 mesajımdan 15 i yardım istemek için olsa geri kalanlar için bile 1 tane teşekkür yok patron :D [gl=6.gif] [gl=12.gif]

[JW]
23-10-2008, 16:18
Paylaşım için teşekkürler.[:)] Alacak olanlar dikkat etsin..

fantazi
23-10-2008, 19:23
bende teşekkür ediyim deneyimleri bizimle paylaştığın için
bu kadar para gereksiz bence bak bana gittigidiyordan film aldım bende 4.5 ytl ye 2adet ön 2 adet arka 1-2 haftadır cillop gibi duruyor alet arkada çizik yok önü zaten takmadım ön ekran çizilmiyor diye paraya yazık [:'(]

hodja27
24-10-2008, 09:23
İnvisible shield orjinal zagg sitesinden de alınsa uygulaması zor malesef. Ön tarafı kolay ancak arka tarafı tutturacam diye çou arkadaşım 2 saatini en az veriyor çıldırıyor atası geliyor bıktırıyor. Sabırlı olmak gerekiyor. Yapışmıyor dediğiniz yerler su biraz kuruyunca yapışıyormuş.

Ayrıca gg den alırken dikkat ediniz. Ben orjinal zagg invisible shield getiren biri tanıyorum ürün 35 ytl. Biraz daha uygun çünkü çok alıyor. Bir de içinden çıkan spreyler ürünleri yenilemelerine göre değişiyor eski çıkarttıkları ürünler yenileri fark edebilir.Ama sahteleri de bolca mevcut.

alihan11
01-11-2008, 16:47
beyler invisible shild almayı düsünüyorumda cıhazı darbelere karsı koyuyormu yoksa sadece çizik içinmi bide turkcell de 90 ytl 50 ytl ye buldumda türkcell mi cok pahalı satıyor yoksa 50 ytl olan sahtemidir? bide invisible shild yerine cıhazı en iyi darbelere karsı koyuyabilecek bi kap arıyorum tavsiye edebileceginiz varmı elden alabilecegim?

hodja27
02-11-2008, 12:46
Konuyu başka bir başık altında inceliyoruz zaten. Bence en iyisi invisible shield + deri kılıf böylece darbelere karşı da korunuyor. Ama invisible shield şu an makul fiyatı 35 ytl. 50 ytl bile pahalı.

Dj_ReX
09-11-2008, 22:01
hi guys i wanna say that its price is approximately 40 tl in turkey nowadays and it not so high if you take the situation like this with its shipment extras it can be more expensive that you thougt you'll pay at least 40-50$ when you order from U.S.A and my friends in holland highly reccomend Bodyguardz for i phone 3g it has an advantage it comes you with two pieces of shield if you make a mistake installing it you can use the other one :) i watch videos on its official site ( bodyguardz.com ) and i m impressed ! and i think Bodyguardz worthz it (i mean the price :))

[JW]
09-11-2008, 22:10
Thanks for advice.

eses1979
17-11-2008, 11:09
ben de bütün uyarılara rağmen invisible shield aldım.
sabır konusunda kesinlikle hak veriyorum. Uygulama işi sabır işi. malzemeyi daha çıkartırken birbirine yapışma tehlikesi var.

fakat onun dışında bence gayet güzel. ben sadece arka tarafı kapladım, yaklaşık 15 dakkamı aldı.
Yapıştırırken, tavsiyeler üzerine ısıtıcı olarak bir masa lambasının altında uyguladım. (lambadan gelen ısı ile malzeme daha kolay yapışıyor)

köşeler için ise 10 dakka kadar bekledim, daha sonra 30saniye kadar köşeleri bastırarak yapıştırdım.
İçeride bazı hava kabarcıkları kaldı fakat onlar da gün geçtikçe azalıyor.

Şu anda hiçbir sorun yok.
Ben tavsiye ediyorum.
Özellikle benim gibi kılıflardan rahatsız olan biriyseniz bence en ideal çözüm.
Kılıf var mı yok mu belli değil...
Sadece 15-20 dakka kadar sabırlı olun, değecektir ;)

swindler87
11-02-2009, 01:02
bende invisible shield adı altında bi plastik koruyucu uyguladım ipod touch ıma telefonculara gittim 5 milyon verdim adam bide yarım saat onu yapıştırmak için yırtındı gözümün önünde şimdi ipodda en ufak çizik yok masanın üstünde dans ediyo alet açık bi şekilde ve arkasında o invisible shield zımbırtısının üstünde dahi çizik yok ben mi bişeyleri kaçırıyorum yoksa 35 lira bu iş için biraz fazla mı anlayamadım:S
ben darbelerden korumak için deri kılıfta kullanıyorum ama sadece dışarı çıkarken alıyorum kılıfı öyle kaba bişey değil ipodu sarıyo sadece alt tarafı açık ve incecik bi kılıf yani direk ipod kılıfsız bir şekilde cebinizdeymiş gibi oluyor.

ysevim
11-02-2009, 01:29
Sana büyük ihtimalle adam çin malı shield takmıştır. Yoksa 5tl ye invisible shield yapması akıl karı değil. Sırf o kadar uğraşmaya 5tl alırdım ben şahsen. [:D]

donnie
12-06-2009, 13:53
bu invisible shield iphone un dokunmatiğini etkiliyor mu? mesala dokunduğun zaman geç tepki vermesi gibi veya hemen algılayamayıp aynı yere bi kac kere dokunmak gibi??

placebo
12-06-2009, 14:03
Hayır, bahsettiğiniz şekilde olumsuz bir etkisi yok. Ama sonuçta cama değil, plastik bir maddeye dokunuyorsunuz. İkisinin arasında kullanım keyfi açısından fark var.

by_hope
12-06-2009, 14:25
author=donnie link=topic=777.msg39729#msg39729 date=1244803989]
bu invisible shield iphone un dokunmatiğini etkiliyor mu? mesala dokunduğun zaman geç tepki vermesi gibi veya hemen algılayamayıp aynı yere bi kac kere dokunmak gibi??

bura bır konu acmıstım belkı bıraz fıkır sahıbı olmanızı saglar.
http://www.ikaynak.com/forum/invisible-shield-dayanikli-cep-telefonu-kilifi-incelemesi-t6705.0.html

yok
16-09-2009, 20:24
invisible sheild i internetten almak istemeyen arkadaşlar..D&R lardan alabilir..ben D&R dan aldım ort. fiyatı 50-55 TL..

TwoFace
14-12-2009, 04:07
author=fantazi link=topic=777.msg2746#msg2746 date=1224779033]
bende teşekkür ediyim deneyimleri bizimle paylaştığın için
bu kadar para gereksiz bence bak bana gittigidiyordan film aldım bende 4.5 ytl ye 2adet ön 2 adet arka 1-2 haftadır cillop gibi duruyor alet arkada çizik yok önü zaten takmadım ön ekran çizilmiyor diye paraya yazık [:'(]

aynen bende 3.5 tl ye aldım kullanıyorum ne gerek var o kadar masrafa

hs1987
15-12-2009, 16:28
Arkadaşlar bende invisible shield kullanıyorum bence mükemmel.Uygulamayan arkadaşlar için bir tavsiyem var.Bildiğiniz gibi invisible shield uygulaması epey zahmetli.bi de ne yaparsanız yapın köşeler tam yapışmıyor.bi yerde invisible shield uyguladıktan sonra hemen bildiğimiz mutfakta kullanılan sera ile sarın dediler.bende yaptım .Ama önemli bi noktayı kaçırmayalım.invisible shield uygulandıktan sonra içindeki yapıştırıcıyı çok iyi boşaltmanız gerekiyor.Eğer çok iyi boşaltmazsanız aradan serayla invisible shield arasına geçiyor.serada invisible shield üstüne yapısıyor [8D].Eğer aradaki yapıştırıcıyı iyi çıkartırım diorsanız kesinlikle uygulayın.benim köşeler mükemmel yapıştı...

SaTuSa
15-12-2009, 17:28
ilk olarak @hs1987 üyemizin dediği bir konuya takıldım ona deyinmek isterim. eğer yanlış anladıysam kendisi lütfen beni düzeltsin...
ZAGG INVISIBLE SHIELD dediğimiz ürün ile cihaz arasına sıkılan malzeme yapıştırıcı değildir,bu uygulanacak ürünün daha rahat hareket edebilmesini sağlamak ve uygulama sırasındaki yanlış bir durumda sökülüp tekrar uygulanmasını sağlamak için sadece yardımcı bir araçtır.bir çok cihazda uyguladığımdan tecrübe ettim ki köşeler konusunda en kolay yöntem uygulama esnasında saç kurutma makinesinin soğuk üfleme seçeneği ile düşük bir seviyede kurutarak uygulanmasıdır. birbirinden farklı tam 4 cep telefonu ve 2 laptop üzerinde uyguladım bu ürünü ordan biliyorum...

* Geleyim ZAGG INVISIBLE SHIELD tecrübelerime...

İlk olarak uyguladığım cihazları sayayım, iPhone 3G 16gb, 2 adet BlackBerry Bold, BlackBerry Storm (toplamda 4 ceptelefonu etti) ve 2adet Samsung NC10 netbook...

Bu kadar uygulamadan sonra edindiğim tecrübe ve gördüklerim için söyleyebileceğim tek şey gerçekten kullanışlı ve değerini hak eden bir ürün olduğudur.
ZAGG INVISIBLE SHIELD poliüretan slikon bir malzemeden olduğundan uygulanması ve yapıştıktan sonra hareket ettirilmesi zordur ancak yanında verilen sprey bu işe yardımcı görevi görüyor. Ayrıca ürün içeriğinde carbon malzeme de kullanıldığından zaman içerisinde solma renk değiştirme gibi durumlar da ortadan kaldırılmış. Malzemenin esas özelliği üzerinde oluşabilecek çizik vs durumları zaman içerisinde kendiliğinden düzeltmesi,tabi alıp kasten sivri bir cisimle çizmezseniz... Zaten farklı kaynaklardan bilgi edinirseniz verilen bilgilerde bu ürünün ilk olarak amerikan ordusunun helikopter pervanelerinde çöl operasyonlarında çizilip zarar görmemesi amacıyla kullanıldığı bilgisine ulaşabilirsiniz. çok alıp uyguladığımdan bilgiler aklımda kaldı artık benim [8D]
Bir de en iyisi ömür boyu garantisi var.
Daha hafta sonu 3 tane ısmarladım, babama aldığım nokia E71 ve eşime aldığım iphone 3G 8gb için, diğeride yedek belki ipod touch veya iphone 3Gs alırım diye elimin altında bulunsun... İlk bu ürünü kendi iPhone3G me uygulamıştım ki o zaman daha pahalı satılıyordu,uygulayalı neredeyse 1 sene oldu ve halen çok sağlam şekilde duruyor, üzerine kullandığım BB Bold ve Storm'a da o yüzden bundan uyguladım,sonuç yine aynı sağlamlık.
uygularken yanında gelen bez ve sıyırma lastiği oluyor. ürünün arasında kalan hava ve su kabarcıklarını sıyırma işlemi yaparken bezi lastiğin üstüne sarıp o şekilde yaparsanız daha güzel sonuç alırsınız,benden tavsiye sizlere... amma çok konuştum [8D]

saygılarımla

placebo
15-12-2009, 17:42
satusa, verdiğin bilgiler için teşekkürler. Dediğin gibi sıkılan malzeme yapıştırıcı değil, hatta gerekirse su doldurup da deneyebilirsiniz gibi bir yazı hatırlıyorum ben.

Her neyse gelelim benim deneyimlerime. 1 sene kadar önce bir 3G'ye uygulamıştık, kenarlarda çok çok başarılı olamadık, ama yine de nispeten iyi yapışmıştı. Yalnız çok kullanmaktan mıdır, cepte taşımaktan mıdır bilemem, zamanla kenarları ayrıldı. Sonunda, geçenlerde canımıza tak etti ve çıkaralım dedik ve sarardığını gördük :) Bir de dokunduğunuzda özellikle ekranda cama oranla biraz yapış yapış bir his veriyor ki pek hoşuma gitmiyor bu özelliği. Bir başkasının telefonunda sadece ön yüze yapıştırılmış bir koruyucu film gördüm. Muhtemelen 3-5 liralık bir şeydi ama onda böyle bir yüzey yoktu, neredeyse cam gibiydi.

Ama bunların dışında Invisible Shield cihazı korumuyor mu, çok iyi koruyor. Özellikle çok kullananlara, sakarlara, çocuklu olanlara şiddetle tavsiye edilir.

SaTuSa
15-12-2009, 17:48
ben çıkarmadığımdan sararma olayını görmedim hiç iyi oldu belirttiğin... ve evet o yapış yapış olma olayı var cam gibi değil ekran sanki pütürlü gibi,ama ön yüzeyi için raklı bir şey kullanılabilir mesela parmak izi bırakmayan ürünler de var piyasada,hatta yeni siparişimin içinde bundan da var iki tane denersem tecrübelerimi paylaşırım tekrar

hs1987
16-12-2009, 07:22
Arkadaşlar yapıştırıcı olmadığını bende biliyorum ama o anda oraya koyacak kısa bir kelime bulamadığımdan yapıştırıcı demeyi uygun gördüm.kusura bakmayın .Zaten içinden o sıvı çıkmazsa bir kase suyun içine 2-3 damla sıvı sabun damlatarakta aynı sonucu elde edebiliriz.

SaTuSa
16-12-2009, 08:28
daha kısa bir kelime : sıvı [8D]

N!t£cn@klQw
16-12-2009, 10:09
bence yapıştırmak değil de çıkarmak büyük sorun yaratacakmış gibi geliyor bana... ben de de var bakalım çıkartırkn ne olacak :)

KupaValesi
16-12-2009, 10:27
çıkartması yapıştırmasından çok daha kolay. ben bitane aldım hepsiburada üzerinden çizildi (yanlış okumadınız çizildi) sökmek zorunda kaldım. 1 dakikamı bile almadı. şimdi yenisi geldi ama zarf kılıf aldığım için şu sıralar uygulamayı düşünmüyorum. eğer kılıfsız kullancaksanız iyi oluyor ama kılıfın içinde girip çıkarkan kenarlarından çabuk toz kapıp açılıyor.

Qubyyy
03-02-2010, 14:55
Ben geçen ay edindim ve cidden inanılmaz derecede memnunum. Arka kısmında 1 adet bubble kaldı o da nazar boncuğu olarak duruyor. Beyaz iPhone için gerçekten mükemmel bir icat.
Çizilmek yok kirlenmek yok. Güzel bir icat.

Youtubedeki practice videolarını kesinlikle izlemelisiniz. Yapıştırması da çok zor değil. Videolardan rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca isteyen olursa bana PM atabilirler.

illegalbunye
27-03-2010, 23:13
Ön tarafa uygulaması çok kolay ama arka kısmı için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim.Arka taraf sabır istiyor.Fiyatını hak eden bir ürün olarak görüyorum.En beğendiğim kısmı ise önceden itouchı elime aldığımda kayıp yere düşecek hissini kaybettirdi bana [:)]

ece_g
17-06-2010, 11:14
Bende alalı bir kaç ay oluyor. Hiç br sorunla karşılaşmadım. Çok kullanışlı. Kesinlikle verilen parayı hak ediyor.
Ama yinede tereddütte kaldım. Çıkartırken acaba arkadaki apple logosunu soyar mı?

SaTuSa
17-06-2010, 11:17
Yok soymuyor, hiç bir zararını görmedim şimdiye kadar.. aynı cihazdan 2 defa söktüm her ikisinde de üçer ay kalmıştı. Cihaz beyaz olduğundan sararma yaptığında iyi durmuyor, yenileme gereği olduğunda sökünce bunu da tecrübe ettik

ece_g
17-06-2010, 11:27
Hmm sağolun bende biraz pimpirikli olduğum için kamerasına filan yapıştırdım :D Sonra kamera net bir şekilde çekmemeye başladı. Bende çareyi kameradaki küçük parçayı çıkartmakta buldum. Ama kameranın çevresindek metalik şeyin izi çıkmıştı üstüne :) O yüzden bir sorayım dedim :) Teşekkürler yanıtınız için :)

frost
17-06-2010, 13:13
abi ben alalı 2 ay oldu önceden 3g 8gb vardı okadar çabuk çizildiki anlatamam arka tarafı çok temiz kullananmama ragmen gün ışıgında bakarken belli ince çizikler mevcuttu şuan 3gs 16 kullanıyorum 3g kadar çabuk çizilen bi ürün degil 2 aydır kılıfsız taşıyorum sadece elma logosuna güneştre bakınca kılcal çizikler var çok nadir ne kılıf nede başka bişey kullanmıyorum cebimde metalic bişey vs. taşımıyorum sadece iphone oluyor ilerde çizilirse 150 tl verir servisinde komple kasayı degiştiririm diye düşünüyorum 3 ayda bir 70 80 tl ödemekle aynı nerdeyse iphone u elime aldıgımda o dokunuşu hissetmek benim için özel bi duygu

SaTuSa
17-06-2010, 13:24
Cihazın kasasının açılması ikinci el satışında sıkıntılı durumlar oluşturur. Bunu da göz önünde bulundurmak gerekir. İstediğiniz kadar sadece kasa değiştirildi desenizde alıcılar pek sıcak yaklaşmaz.

frost
17-06-2010, 13:29
oda var tabi ama turkcell den almıştım ben ordakilerle detaylı konuştuk 2 sene boyunca bi garanti veriyormuş apple örnegin düştü camı kırıldı veya kasa çizildi belli bi fiyat farkı ödeyip sıfırını kutusuz biçimde degiştiriyorlarmış müşteriler için kasayı degiştircem dedigim bu şekilde yani sıfırlıcaklar telefonu aslında 4g almak istiyorum 2 ay içinde tr ye gelirse satıcam hemen 3gs yi 4g çıktıgında ne kadara satabilicez acaba fiyatlar çok düşermi buda belirsiz bi soru

SaTuSa
17-06-2010, 13:32
o küçük bir fiyat farkı değil ama iyicene öğrenin isterseniz maşşallah dünyayı istiyorlar... Fiyatlar öyle bir anda aşırı şekilde düşmez, hatta talep artacaktır..

frost
17-06-2010, 13:37
dış kasa çizikleri ve ön cam çizik için sıfırlama 300 tl yi geçmez dediler tabi fiyatlar yinede yüksek ama 300 tl ise deger 1 sene kullanırım sıfırlatırım iphone u kaplama yapsam yine 200 tl gidicek 1 senede

NeutralizeR
17-06-2010, 13:43
Arkadaşlar İnvisible Shield ben hiç tavsiye etmiyorum aldım ve kullanamadım kendi kendine söküldü ve tekrar yapışmadı .

( Benim yorumum )

furkanXD
17-06-2010, 14:15
Valla ben ipod touch 2g mı alırken yanında 60 tlye özel korumalı kap aldim vurgunlara düşürmelere ve çizimlere karsı çok kolayda uyguladım önce özel beziyle sildim ekranı daha sonra ise yapışmanı örttüm üstüne ve hemen kullanmaya başladım anında yapıştı ve kalkmıyor cokta memnunum ama gecen mac yaparken cim sahada yere düştüm ipod da cepdeymis ekrana bir baktimki hemen üstünde birtane kabarcik çıkmış havasını alamadim onuda apple götürüp yaptircam size tavsiyem ipod touch in ekranı zaten falcata ile bile cizilmiyormus ama ben memnunun paylaşmak istedim teşekkürler hersey için saygılar...

bowe
17-06-2010, 17:28

ben aldım youtube da strec film ile uygulayan bir herif var allah onun belasını ... onunki gibi yaptım olmadı strec film her yerine yapıştı ayıklıyamadım en sonun da çektim çıkardım çöpe attım param da boşuna gitti o yüzden bir daha hayatta kullanmam ama o paraya biraz daha ekleyip çok güzel koruyucu kılıflar var deri,silikon,mika vs. hepsiburada da güzel olanları var onlardan tavsiye ederim ama invisible shield kesinlikle 1 ömürlük değil ömrü en fazla 6-7 ay

emquazarre
17-06-2010, 18:39
bende 4 ay önce aldım İnvisible Shield best buy dan 49 tlye dendigi kadar epey ugraştırıyor yapıştırırken başta biraz hava kabarcıkları oluyor ama 3 gün içinde hepsi yok oluyor şuan kılıfsız kullanıyom cepte masa üstünde rahatlıkla taşıyom ve koyuyom şuanda üstünde cizikler var ama altına gectimi gecmedimi bilemeyecem sökersem altına gectimi gecmedimi görecem [:)] tavsiye ederim rahat kullanıyorsun cihazı tabi elle aldınmı iphone sıcaklıgını alamıyon o ayrı [:D] bide not leke yaptımı cam sillede silinebiliyor koruyucu etkilenmiyor [:)]

v_a_r_o_s
17-06-2010, 20:14
Ben şimdiye kadar 4 adet kullandım. Hepsinden son derece memnun kaldım.. Son olarak www.bunlardanistoyorum.com 'dan arka kısma resimli yapışkam aldım. Umarım o leke birakmaz..

ramiz_kazak
17-06-2010, 20:27
Bu invisible shield ler tam olarak en ucuzu ne kadar bir bilgisi olan varmi. Yani hangi site daha ucuza satiyor bir bilgisi olan varmi

ece_g
17-06-2010, 21:36
45 Liraya Electro World'den aldım ben.

omessiah
22-01-2011, 19:02
Eski bir konu olmasına rağmen birşey sormak istiyorum kararsız kaldım...4g için almayı düşünüyordum çizilmesin diye...Silikon kılıf la kullandım 3g yi ama kılıfın içine giren partiküller bile çizmiş arka kasayı kılcak derecede...Yani silikon kılıf ta pek korumuyor...Shield varken üzerinde var olduğu belli oluyor mu yoksa gözükmüyor mu?uygulama videolarında ışığa tutunca kabak gibi gözüküyor mesela...

MrPau
22-01-2011, 19:17
Belli oluyor fakat dikkat çekmiyor. Benim sormak istediğim farklı bir soru var. Zagg'in türkiye distribütoründen alan varmı acaba? ben Full Body Maximum Coverage spreyli almak istiyorum da orda satılanda full body yazıyor. Telefon açtığımda maximum protection modeli diyorlar. Bir tavsite almak istedim sizlerden. Elektronik marketlerde göremedim bulabilirsem oralardanda alabilirim :)

omessiah
22-01-2011, 19:58
dostum yarım saat kadar önce bende onu inceledim zagg ın kendi sitesinden distrübütöre baktım elektromoda yazıyordu.ancak maximum koruma olanı yok full koruma var sitede...

hellboy726
23-01-2011, 09:42
Benzer durumlari uygulamada bende yasadim.
Tamamen bir isgence gibi geldi. 2 kosesinide makasla kestim.
Sonra 12 saat bekledim kabarciklar gecmedi, ekran islak gibi kaldi.
2 gun kadar sonra tamamen sokup cope attim :D

Ardindan dealextreme.com a girdim ve $2 lik stickerlerden aldim ve oyle kullandim :) Onlar daha iyi geldi valla bana invisible shield'den :)

bulenttnt
23-01-2011, 15:23
bence bodyguartz daha guzel ıkısınıde kullandım zagg uygulaması cok zor kenarları zamanla cıkıyor ve cok toz topluyor kutudanda tek olarak cıkıyor bodyguartz kutusundan 2 cıft cıkıyor yedekte var yanı..