PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İpad 2 ile iphone 4 arasinda facetime sorunu

CentilBoy
24-04-2011, 14:27
Benim sorunun şu:

İphone 4 ile ipad 2 arasinda facetime baglanti saglayamadim. İkisi de ayni modeme bagli ve aktiflestirildi ama arama gerceklesmiyor. İphone ipadi ariyor ama cagriyi kabul ettigimde baglanti gerceklesmiyor. İpad iphoneyi zaten hic aramiyor. Ne yaptiysam cozemedim. Ayni sorunu yasayan varsa desteklerini bekliyorum. Acaba ipad 3g olmadigi icin olabilir mi dicem ama facetime zaten wi fi ile alakali.

tumeral
29-04-2011, 11:29
Benim sorunun şu:

İphone 4 ile ipad 2 arasinda facetime baglanti saglayamadim. İkisi de ayni modeme bagli ve aktiflestirildi ama arama gerceklesmiyor. İphone ipadi ariyor ama cagriyi kabul ettigimde baglanti gerceklesmiyor. İpad iphoneyi zaten hic aramiyor. Ne yaptiysam cozemedim. Ayni sorunu yasayan varsa desteklerini bekliyorum. Acaba ipad 3g olmadigi icin olabilir mi dicem ama facetime zaten wi fi ile alakali.
Şimdi şöyle iki cihazın birbirini araması farklı mail adresleriyle mümkün.ipad e tanımladığın mail hesabın,iphone4 dekinden farklı olmalı ve her iki mail de karşılıklı olarak iki cihazın da kişiler listesinde kayıtlı olmalı(Adres defteri)

bahardemirci
29-04-2011, 19:19
öncelikle merhabalar,
ipad2 aldım ancak flash player desteklenmiyor.forumlarda takip ediyorum ancak jailbreak ipad 1 için anlatılmış yada ben bulamadım.bana bu konuda yaedımcı olabilir misiniz.
versiyonum 4.3.2
şimdiden teşekkürler.

DeDeLi
29-04-2011, 19:28
Sorunun yeri yanlış olmuş ama kısaca ipad2 icin malesef henüz Jailbreak mevcut degildir

Tolga Guler
01-05-2011, 03:43
Şimdi şöyle iki cihazın birbirini araması farklı mail adresleriyle mümkün.ipad e tanımladığın mail hesabın,iphone4 dekinden farklı olmalı ve her iki mail de karşılıklı olarak iki cihazın da kişiler listesinde kayıtlı olmalı(Adres defteri)
Aynı sorun bendede mevcut, dediğiniz gibi hem ipad2 için hede ip4 için ayrı apple hesapları açtım ama yinede arkadaşın dediği gibi arama yapan ipad2 bağlantı gerçekleştirmiyor, ip4 ipad2 yi hiç aramıyor. Sorun nerededir acaba, diğer sorun yaşayan arkadaşım sorununu hallettimi?

CentilBoy
01-05-2011, 22:10
Halldemedim hala. İnternette bahsedilen cozunlerde ise yaramadi. Bakalim ilerde bir cozum cikar belki.

enesemre1996
19-05-2011, 21:10
Arkadaşlar kaydettiğiniz numaraların basına +9 ekleyin öyle arayın bağlantı gerçekleşecektir

andarkan
23-05-2011, 01:28
Sorun yok sadece tel numaralarini basina +9 ekleyin .... ayri mail hesabida gerekmiyor ben ayni hesaptan hem iphone4 hende ipad2 arasinda face time yapabiliyorum....

NZMBDK
15-01-2012, 17:24
Sorun yok sadece tel numaralarini basina +9 ekleyin .... ayri mail hesabida gerekmiyor ben ayni hesaptan hem iphone4 hende ipad2 arasinda face time yapabiliyorum....

merhaba . arkadaşım ben de bütün yolları denedim hatta +9 ama sonuç aynı bağlantı yok ...