PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : selamun aleykum forum sakinleri

ipad2
23-04-2011, 09:52
merhabalar arkadaşlar forumda yeniyim sanırım apple alan buraya koşuyor cok güncelsiniz MAAŞAALLAH ıpad 2 16 gb wifi 3g modeli ile bende düştüm yollara cıhazım yurtdışı 1500 tl aldım. notebook umu sattım bu cıhaz ıcın umarım deger ılk ızlenımım guzel harıka bır cıhaz ancak sanırım benı cıhaz cok yoruyor neden anlıyamadım gozlerım ve kafamda yogunluk hıssetım sanırım sıtresten daha ıkı gundur kullanıyorum sızlerdede buna benzer bı şıkayet varmı acaba ?inş yoktur şahsi ise geçer artık :) bayagı forum okudum hem okudum hem uzuldum malum hemen update yaptım sh yedek almadım :( jb ıcınde anlamaya calısıyorum bu arada jb ve unlock yapılınca cıhazı kayıt ettırmeye gerek kalıyormu anlıyamadım sımdıden cevaplarınızdan ve alakanızdan dolayı tesekkur ederım saygılarımla

DeDeLi
23-04-2011, 10:18
merhabalar arkadaşlar forumda yeniyim sanırım apple alan buraya koşuyor cok güncelsiniz MAAŞAALLAH ıpad 2 16 gb wifi 3g modeli ile bende düştüm yollara cıhazım yurtdışı 1500 tl aldım. notebook umu sattım bu cıhaz ıcın umarım deger ılk ızlenımım guzel harıka bır cıhaz ancak sanırım benı cıhaz cok yoruyor neden anlıyamadım gozlerım ve kafamda yogunluk hıssetım sanırım sıtresten daha ıkı gundur kullanıyorum sızlerdede buna benzer bı şıkayet varmı acaba ?inş yoktur şahsi ise geçer artık :) bayagı forum okudum hem okudum hem uzuldum malum hemen update yaptım sh yedek almadım :( jb ıcınde anlamaya calısıyorum bu arada jb ve unlock yapılınca cıhazı kayıt ettırmeye gerek kalıyormu anlıyamadım sımdıden cevaplarınızdan ve alakanızdan dolayı tesekkur ederım saygılarımla

Cihazınız hayırlı olsun öncelikle..iPad2 için Jb henüz mevcut degildir cok fazla okumanıza gerek yok forumları..Yayınlandıgı takdirde sitemizde gerekli rehber hazırlanacaktır bundan emin olabilirsiniz.
iPad icin unlock gereksinimi yoktur ama cihazınızı kayıt ettirmeniz gereklidir 3G kullanabilmeniz icin.
Kalıcı olmanız dilegimle iyi forumlar

GKTG
23-04-2011, 10:52
Aramıza hoşgeldiniz. Cihazınız hayırlı olsun. İyi forumlar dilerim.

MsTrK
23-04-2011, 15:23
Aramiza hosgeldiniz. Iyi vakit geçirmeniz dilegi ile, iyi forumlar :)

IBurak
23-04-2011, 15:42
Aramıza hoş geldin. İyi forumlar dilerim :)

xGamer
23-04-2011, 16:34
Hayırlı olsun, hoşgeldiniz...

ipad2
25-04-2011, 16:29
Tesekkurederim herkeze

dean
25-04-2011, 16:31
Hoşgeldiniz. Hayırlısıyla kalıcı olmanız dileğiyle. İyi forumlar :)

iMe
25-04-2011, 17:36
Hayırlı olsun aramıza hoş geldin.

YzA
25-04-2011, 18:40
Cihazınız hayırlı olsun öncelikle..iPad2 için Jb henüz mevcut degildir cok fazla okumanıza gerek yok forumları..Yayınlandıgı takdirde sitemizde gerekli rehber hazırlanacaktır bundan emin olabilirsiniz.
iPad icin unlock gereksinimi yoktur ama cihazınızı kayıt ettirmeniz gereklidir 3G kullanabilmeniz icin.
Kalıcı olmanız dilegimle iyi forumlar
ipad için sadece 3g data simcard almak yeterlidir pasaport kaydı gerekmez..

DeDeLi
25-04-2011, 18:50
3G yi kullanmak için kayıt ettirmelisiniz.İki gün sonra cihazınız kayıtlı degil diye 3G baglantınızı keserler..Eger cihaz sadece Wifi ise kayıt ettirmeye gerek yok tabi..

YzA
26-04-2011, 03:02
3G yi kullanmak için kayıt ettirmelisiniz.İki gün sonra cihazınız kayıtlı degil diye 3G baglantınızı keserler..Eger cihaz sadece Wifi ise kayıt ettirmeye gerek yok tabi..
o zaman benimki kesildi ben farkında değilim :D:D ama internete girebiliyorum hala:D

ipad2
27-04-2011, 02:19
Mesajınızı geç okudum malesef kayıt işlemini yaptırmış bulundum alakanizdan dolayı teşekkür ederim bu isleri anlatan bı video linki varmış acaba bayağı karışık geldi de gerçi jb bekliyorum ama bayağı karışık sagolun

DeDeLi
27-04-2011, 12:41
Malesef mı??arkadasım eğer kayıt gerekli olmasaydı kayıt ederlermiydi götürdüğünüz yerde bu birincisi.ikinci olarak tuyo merkezini okusaydınız Aşağıdaki sorunun varlığından haberdar olurdunuz...

Sadece iPad İçin Özel Sorular

S: Yurtdışından iPad 3G aldım, pasaport kaydı yaptırtmam gerekir mi?
C: Evet, Türkiye Operatörleri ile kullanabilmeniz için muhakkak kayıt altına aldırmalısınız.

erdemsolmaz
30-04-2011, 16:08
Aramıza hoş geldin. İyi forumlar dilerim :)