PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları 1.1.4 ten 2.1 geçiş yardım

muzo_378
20-10-2008, 18:17
arkadaşlar bn bi kaç aydır 1.1.4 iphone kullanıcısıyım.bakıyorumda 2.1 versionlarının oyunları harika programları müthiş sorularım şu
1-öncelikle versiyon olarak 2.0 mi yoksa 2.1 mi yapmalıyım hangisi daha iyi
2-Ve nası yapabilirim yani nası v.nu yükseltebilirim
3-Benim v. yükseltmemin en büyük neden lerinden biri bir rus iphone sitesinde gördüğüm cracked program ve oyunlar diyelim ki v.nu yükselttim
ondan sonra iphone burdan nası yani pcden nasıl program ve oyunları atabilirim appstore kullanmadan
4-bide çoğu arkadaş sorun yaşıo bi sorun olurmu yardım cı olun lütfen mümkünse v.yükseltmeyi 1.sınıf çocuğuna anlatırmış gibi anlatırsanız sevinirim cidden hiç bilmiyorum şimdiden saolun. [gl=4.gif]

rus sitesi dediim ihacks.ru yasaktır diye yazmamıştım ama forumda zaten mevcutmuş bunlar yani bunları rapidden indirdiim dosyaları iphone a
nası yüklerim birde sürüm yükselttikten sonra (önceden jailbreak olmasına rağmen)jailbreak tekrar yapılıomu yapılıosa nası yapılıo [:)]

sürüm yükseltme uzun sürüo mu baya?

[JW]
20-10-2008, 19:29
Arkadaşım aramıza hoş geldiniz.Firmware sürümü olarak biz 2.1 tavsiye ediyoruz.Diğer tüm sorularınızın cevabı Tüyo Merkezinde bulunmaktadır.Lütfen o başlığı okumadan soru sormamaya çalışın.

Bu arada rehberleri 1.sınıf öğrencisi yapamaz belki ama okuma bilen herkesin yapabileceğini düşünüyorum. [:)] Gene de yapamadığınız yer olursa sorabilirsiniz.Bu forumun bir amacı da sorunlara çözüm olmak zaten.. [:'(]

Cihazı yeni aldıysanız yada jailbreak konusuna yeni giriyorsanız sırayla aşağıdaki rehberi takip edin.

http://www.ikaynak.com/forum/ipodumu-yeni-aldim-nereden-ba351layaca287im-t296.0.html

muzo_378
20-10-2008, 22:31
yok cihazı yeni almadım da yani bnde kurmadım bana hazır gelmişti.şimdi jailbreak yapılı ztn program filan yükliyebiliorum yani 2.1 e geçtiğimde tekrar jailbreak yapılıo mu?

[JW]
20-10-2008, 23:05
Arkadaşım rehberlerde defalarca yazdığımız gibi,restore işleminden sonra her şey sıfırlanır.Dolayısıyla yeniden jailbreak yapmanız gerekir.