PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Video-Resim edit programi,dosya sifreleme programi ve iphone la pcye hükmetme program

vezir1907
16-12-2010, 15:48
selam arkadaslar iphone 4 sahibiyim ve bikac app ariyorum(aletim jailbreaklidir http://forum.antu.com/images/icon/wink.gif)

1.video kesip bicebilcegim bi programa ihtiyacim var sanirim iMovie diye bi app var..en iyi video bicme programi iMovie midir yoksa iMovieden daha üstün bi video programi varmi piyasada?

2.resim kesip bicme effekt verme programi lazim hatta ekrana dokununca resim cekme özeligi olursa daha cok makbule gecer

3.kolay yoldan iphonle bilgisayarima hükmetmemi saglicak app ?!

4.dosya veya resim‚video sifrelemeye yaricak app?

simdiden yardim edecek arkadaslara tsk ederim..

GKTG
16-12-2010, 15:53
selam arkadaslar iphone 4 sahibiyim ve bikac app ariyorum(aletim jailbreaklidir http://forum.antu.com/images/icon/wink.gif)

1.video kesip bicebilcegim bi programa ihtiyacim var sanirim iMovie diye bi app var..en iyi video bicme programi iMovie midir yoksa iMovieden daha üstün bi video programi varmi piyasada?

2.resim kesip bicme effekt verme programi lazim hatta ekrana dokununca resim cekme özeligi olursa daha cok makbule gecer

3.kolay yoldan iphonle bilgisayarima hükmetmemi saglicak app ?!

4.dosya veya resim‚video sifrelemeye yaricak app?

simdiden yardim edecek arkadaslara tsk ederim..

Ben sadece 4. sorunuzu cevap verebilirim. Locktopus pogramını kullanabilirsiniz.

vezir1907
16-12-2010, 16:18
tskler iGktg Locktopusu Cydia dan yükledim ama nasil kulanacagimi bilmiyorum ?:)

GKTG
16-12-2010, 16:33
Ekrenda ikonları oynattığınızda kilit işareti çıkar ona basın varsayılan parola: password
Ayarlara girerek şifreyi değiştirebilirsiniz

vezir1907
16-12-2010, 16:41
simdi oldu tskler..tek tek video resim sifrelemek icin baska bi programami ihtiyacim var acaba?

GKTG
16-12-2010, 16:43
simdi oldu tskler..tek tek video resim sifrelemek icin baska bi programami ihtiyacim var acaba?

Onu bilemiyorum. Bilen birileri bu konuya yazar zaten.

GKTG
16-12-2010, 16:47
Hayırdır vezi1r907. Ne tip videolar ve resimler var sende [:P] Şakadır yanlış anlama[;)]

Ali şaka yapıyorsun ama böyle sorular sorulmaz ki...

iSylar
16-12-2010, 16:48
Yok ya onunla aramızda. O anladı [:)]

GKTG
16-12-2010, 16:52
Yok ya onunla aramızda. O anladı [:)]

Daha önceden konuştuysanz tamam sorun yok...

vezir1907
16-12-2010, 17:04
cevab veriyorum : nargileyle cekilmis fotolarimi babamin görmesini istemiyorum :) haha

iSylarla muhabbetimiz var ondan yanlis anlamadim :)

ayrica dosya sifreleme icin Installous dan "Folders" adli app i buldum diger arayislarim devam etmekde...

tutkun
07-09-2011, 14:34
Konu bayağı eski, ama ben "PhotoAlbums+" adlı uygulamayı buldum. Fotoğraf ve video şifreleme vs. güzel.

İlgilenenlere duyrulur. :)

RacKulA
02-01-2012, 14:47
ben de hortlayayım [:D]

jb siz ip için özellikle sms şifreleyici istiyorum en azından a5ler de kırılana kadar [:)] , var mıdır?