PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cydia Store : Infinifolders, Folderenhancer, EzDecline

emrahegrek
10-12-2010, 20:00
Şimdi anlatacaklarım hepimizin cok işine yarayacagını sandıgım cydia uygulamalarıdır.
Uygulamaları iPhone 4 te ve ios4.1 de denediğimi ve basarılı sonuçlar aldıgımı hatırlatmak isterim ilk uygulamamız
Infinifolders ;
Bu uygulama ios4 ile beraber gelen klasörleme sisteminin değiştirilmesidir. Gördüğünüz gibi klasöre bastıgınızda, klasör farlı bir stilde acılıp kapandıgını anlayacaksınız... Ayrıca klasör içine klasör atma imkanı verir..
http://img571.imageshack.us/img571/1033/img0348.png
Folderenhancer ;
Uygulamanın amacı ios4 ile birlikte gelen klasörleme yönteminini sınırsızlandırmasıdır, Yani bir klasörün içine istediğimiz kadar uygulama atabilmemizdir. Ayarlar kısmından bunu yatay ta da dikey olarak secebiliriz...
http://img704.imageshack.us/img704/3056/img0350p.png
EzDecline ;
Eğer artık kilit ekranında iken gelen cagrıyı power butonundan meşgule almaktan bıktıysanız bu tam sizlik cunku bu uygulama kilit ekranındayken bile redeet-cevapla sekmelerini ekrana verir, yani sadece surukle ve cevapla olayı yok :)
http://img17.imageshack.us/img17/574/img0349.png
By emrahegrek (http://profile.imageshack.us/user/emrahegrek) at 2010-12-10

Uygulamaları cydia repo.hackyouriphone.org kaynagından veya cydia.xsellize.com kaynagından ınstall edebilirsiniz..
İyi forumlar
Alıntı Değildir...

ilhan78
10-12-2010, 20:26
konu için teşekkürler.
folderenhancer ve infinifolders aynı işi gören farklı 2 uygulamadır.2 sinide kurmaya gerek yoktur.
infinifolders tam ekran açmaz normal klasör seçeneklerine sınırsız uygulama atmayı sağlar.
folderenhancer ise klasörü tam ekran gösterir , klasör içine klasör açar vs vs.
2 sinin de kurulmasında bir sakınca yoktur.folderenhanger öne geçer.bu pronun ilk sürümlerinde sorun olduğu için yedek olarak infinifolders durabilir.

emrahegrek
10-12-2010, 20:28
konu için teşekkürler.
folderenhancer ve infinifolders aynı işi gören farklı 2 uygulamadır.2 sinide kurmaya gerek yoktur.
infinifolders tam ekran açmaz normal klasör seçeneklerine sınırsız uygulama atmayı sağlar.
folderenhancer ise klasörü tam ekran gösterir , klasör içine klasör açar vs vs.
2 sinin de kurulmasında bir sakınca yoktur.folderenhanger öne geçer.bu pronun ilk sürümlerinde sorun olduğu için yedek olarak infinifolders durabilir.
doğrudur açıklama için sağolun bende supheye dustum aslında ama ben hiçbir yerden bir ceviri falan yapmadıgım için bilmiyorum sadece deneme yoluyla kendim yukledim ama soylediğinize göre biri artı bir işlem daha yapıyor o zaman bir farklılıgı var demektir.yine de tesekkurler...

ilhan78
10-12-2010, 20:55
doğrudur açıklama için sağolun bende supheye dustum aslında ama ben hiçbir yerden bir ceviri falan yapmadıgım için bilmiyorum sadece deneme yoluyla kendim yukledim ama soylediğinize göre biri artı bir işlem daha yapıyor o zaman bir farklılıgı var demektir.yine de tesekkurler...

dneneyimlerimizi paylaşmanız çok güzel.
bende denedim ordan biliyorum.
infinifolders mı folderenhanger mı kesinlikler folderenhanger.ama bazı cracklerinde sorun var , son sürüm olan 1.5.1.1 i xsellize sourcedan yükleyin.

emrahegrek
10-12-2010, 20:58
dneneyimlerimizi paylaşmanız çok güzel.
bende denedim ordan biliyorum.
infinifolders mı folderenhanger mı kesinlikler folderenhanger.ama bazı cracklerinde sorun var , son sürüm olan 1.5.1.1 i xsellize sourcedan yükleyin.
doğru soyluyorsun fark yok infinifolders ı sildim değişen birsey yok..

ilhan78
10-12-2010, 21:08
folderenhanger
klasöre sınırsız uygulama atar
klasör içine ve docka klasör açar
görünümü değiştirir.
infinifolders
klasöre sınırsız uygulama atar.(klasör içine klasör atması için folderinfolder ı yüklemelisiniz , görünüm aynıdır.)

ilhan78
10-12-2010, 21:26
doğru soyluyorsun fark yok infinifolders ı sildim değişen birsey yok..

infinifoldersı yedekte tutun bence son sürümün crack ı şuana kadar sorun çıkarmadı ama sorun çıkardığında uygulamayı silmeden kesinlikle düzelmiyor.klasöre girmeye çalışıca safe moda atıyor.silince infinifolders devreye giriyor ve kurtarıcınız oluyor:)
gerçi silip infinifolersı kursanız silmeden önceki halinin ayarları algılar.

emrahegrek
10-12-2010, 21:35
infinifoldersı yedekte tutun bence son sürümün crack ı şuana kadar sorun çıkarmadı ama sorun çıkardığında uygulamayı silmeden kesinlikle düzelmiyor.klasöre girmeye çalışıca safe moda atıyor.silince infinifolders devreye giriyor ve kurtarıcınız oluyor:)
gerçi silip infinifolersı kursanız silmeden önceki halinin ayarları algılar.
yok bir sorun yok...

ilhan78
10-12-2010, 21:41
hemen olmuyor , yaklaşık 1 ay sonra patlıyordu önceki crack:)

ankarag3lü
10-12-2010, 21:52
elinize sağlık güzel anlatımı olmuş itouch için de farklı programlar keşfetmenizi bekliyoruz [&:]

ilhan78
10-12-2010, 21:57
elinize sağlık güzel anlatımı olmuş itouch için de farklı programlar keşfetmenizi bekliyoruz [&:]

klasör programlarını ipod touchada kurabilirsiniz.

XANTHE
10-12-2010, 22:01
Klavyen dert görmesin Emrah, ama bakıyorumda ne bulduysan atmışsın cihaza :) Benim cihaz hala bomboş :)

emrahegrek
10-12-2010, 22:07
attımda bır yanlışlık olmus ama onemli değil bunları yukle ali işte üçü de sağlam calısıyo...

akin78
13-12-2010, 13:03
teşekkürler ;)

Atesbey
07-02-2011, 19:17
iphone 2G var bende ama versiyonu 3.1.4. Bu makinada da kullanabilirmiyim ?

Teşekkürler

Canavar
07-02-2011, 19:21

Teşekkürler
ezdecline çalışır ancak folders uygulamaları çalışmaz sanırsam

MsTrK
07-02-2011, 19:40

Teşekkürler
iPhone 2G için en güncel sürüm 3.1.3'dir, 3.1.4 diye bir sey yok.
Ayrica; Ezdecline bildigim kadariyla 4.x ve üstü sürümlerde çalisiyor.
3.x sürümlerinde klasörleme bulunmadigi için, diger uygulamalari'da kullanamazsiniz.

yildirayatas
07-02-2011, 21:06
Arkadaşlar pil yüzdesi yanında ki hava durumunu nasıl yapıyoruz?

INihat
07-02-2011, 21:08
Arkadaşlar pil yüzdesi yanında ki hava durumunu nasıl yapıyoruz?

Cydiadan Weather Icon Eklentisini İndirerek...

Canavar
07-02-2011, 21:09
Weatherİcon cydiadan bulabilirsiniz :)

yildirayatas
07-02-2011, 21:09
eyvallah