PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 10 Puanlık Uzmanlık Sorusu :)

darkdays
02-12-2010, 10:38
Herkese Kolay Gelsin.

Sorum şu elimde bi iphone 3gs 32gb var ve bunun sorunu şarj problemi ama nasıl.

Cihaz geldiğinde açılmıyordu pilini şarjladım ve cihazı açtırdım.Fakat cihazı açtıktan sonra şarj almadı cihaz kapandı. sonra cihazı söktüm şarj soketini pili falan filan değiştirdim yine aynı.Ve birşey dikkatimi çekti cihazı dfu yada recovery moda aldığımda cihaz şarj alıyor açıkken şarj almıyor. bende yazılımsal diye düşündüm yazılım yüklemeye karar verdim ama yazılımı bir türlü yükleyemedim. Cihazın üzerinde 4.0.1 versiyon vardı ne 4.0.2 nede 4.1 yükleye bildim hiç bir şekilde iboot moduna girmedi. bugün 4.2.1 yazılımını yüklemeye karar verdim ve yükledim iboot moda falan girdi restore yapmaya başladı ama tam restorede yarıda kesti. ve her denediğimde aynı şeyi yapıyor sizce sorun nedir???[8D]

aresblade
02-12-2010, 10:42
cihazın ayarlar kısmından genel'e oradan da sıfırla bölümüne girin, tüm içerikleri ve ayarları sil kısmına girin ve silin. ama dikkat edin, bu bir- bir buçuk saat sürer. cihazı restore'dan hemen sonraki haline dönecektir. bu şekilde deneyin. daha sonra da değişik USB girişlerini deneyin restore için.

önemli not:: lütfen cihazın yedeğini almayı unutmayın, zira anlattığım şekilde cihazdaki her şey silinecek.

darkdays
02-12-2010, 10:45
Cihaz şuanda recovery mod ta kaldı ve yazılım yüklerken verdiği hata ''29''

muhsin kaplan
02-12-2010, 11:54
merhaba tinyumbrella-4.1.13 programını indirip cihazı görüyor ise exit recover mod u kullanıp düzeltebilirsin bir dene

darkdays
02-12-2010, 12:32
umbrella da da 3002 hatası veriyo exit recovery olayını biraz açıklarsan sevinirim. yardımın için teşekkürler

mawrick
02-02-2011, 02:06
Sen bence cihazi dfu moda alip tekra restore et cunku hata kotu 29 yani DFU moda alirsan gecer bence

MrPau
02-02-2011, 09:34
Cihazı DFU moda alın daha sonra tinyumbrella'dan start tss server seçeneğini aktif ettikten sonra restore yapmayı deneyin.