PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Usb

*ERBiL*
16-10-2010, 14:21
Merhaba arkadaslar biraz once MM migrostan ipad icin usb takmak icin birsey satin aldim
applenin sitesindede satiliyor
SD kart ve USB girisli
ben bunu taktimda hangi programla icini gorebilirim USB nin ifile dediler bana kurdum ama bulamadim

VIP
16-10-2010, 20:03
Ewt guzel soru yardim edebilcek var mi bnde almayi dusunuyorumda

cicihost
16-10-2010, 21:04
Merhaba arkadaslar biraz once MM migrostan ipad icin usb takmak icin birsey satin aldim
SD kart ve USB girisli
ben bunu taktimda hangi programla icini gorebilirim USB nin ifile dediler bana kurdum ama bulamadim

Nekadara aldınız acaba bu aparatı?

okan7134
16-10-2010, 21:33
SD kart ve USB girisli

Resim varmiydi, tam anlamadım, ben de araç için birsey arıyordum.

Mekselina
17-10-2010, 01:37
iFile'da
var/mnt/mount1 /

Klasörüne gireceksiniz...

Mekselina
17-10-2010, 01:38
Ayrıca Apple'ın o ürünü çıkarma amacı Kamera Bağlantı Kiti'dir...Yani tek kutuda iki aparat vardır. Birine Foto makinesinin SD kartını takmanız için. Diğeri ise foto makinesini kablo ile bağlamak için, haliyle bu aparatın arka girişi USB girişi olduğundan USB belleklerle de kullanabiliyoruz...

*ERBiL*
17-10-2010, 02:23
Tskler ilk isim yarin onu denemek
Dedigim seybu : Apple iPad Camera Connection Kit - Apple Store (U.S.) (http://store.apple.com/us/product/MC531ZM/A)
Iscivreden aldim 30 Frank

FuAt_63
18-10-2010, 15:58
bulabilsem kesinlikle alırdım

Hinrik
18-10-2010, 19:59
Bende amerikadan aldım geliyor bi kaç güne ama anladığım kadarıyla okuduğum yorumlara göre bütün usbleri çalıştırmayabiliyormuş sonuçta kamera için olan bir aparat fazla bir beklentiniz olmasın aparattan şimdiden haberiniz olsun kendi sitesindeki yorumların geneli sadece kamera aparatı olmanın ötesinde olduğu yönünde ama aynı şekilde tüm usbleride çalıştırmadığını söylüyorlar.