PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ipad JB

cicihost
13-10-2010, 10:38
Merhaba,

Bu başlığı Jailbreak sorunları bölümüne açmıştım sanırım yanlış olmuş , buraya açmam gerekiyordu galiba,diğer taraftaki başlık silinebilirse sevinirim hem forum kirlenmemiş olur.

Yurtdışından(amerikadan) ipad 3g getirmeyi planlıyorum.Cihazı apple store dan alacağım. Buraya getirdiğim zaman cihazı pasaport üzerine kaydettireceğim.

Pasaport kaydından sonra yazılım güncellememde veya jailbreak yapmamda herhangi bir sıkıntı yaşarmıyım? Önceden iphone 3g kullanıyordum ancak Turkcell idi , o sebeple herhangi bir sorun yaşamıyordum yazılım güncellerken veya jailbreak yaparken. Yurtdışı cihazlar ile ilgili pek deneyimim yok.

Aldığım ipad sanırım unlock olacaktır?Mühim olanda bu sanırım , unlock olan cihaza en güncel çıkan yazılımı direk yükleyebilirim sanırım? Jailbreak yapma işleri konusunda bilgim var az çok , sadece ek olarak tinyumbrella olaylarını keşfettim şimdi :) Vakit ayırıp yardımcı olan olursa sevinirim.

İyi günler.

SaTuSa
13-10-2010, 11:11
Sorun yasamazsiniz, iPad lerde simlock yok, hepsi acik

cicihost
13-10-2010, 18:21
Çok teşekkür ederim cevap için.
Bu başlıkta kaldırılabilir artık temizlik adına. Aslında bir soru cevap konusu olsa güzel olur , gerçi var olupta ben bulamamış olabilirim bu konuyu :)

Ek : Birde jailbreak için http://www.jailbreakme.com/ adresini kullanmam faydalı olurmu?Yoksa iphone tarzı dfu modda jb dahamı sağlıklı.