PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Magnatune [Apple App Store] - Ücretsiz Müzik Dinleyin!

Raiden
11-10-2010, 19:08
Herkese Merhaba,

http://he3.magnatune.com/genres/images/logo.gif

Bu ücretsiz program eski-yeni/anlaşmalı albümleri internet üzerinden seçerek dinlemenizi sağlıyor. Bunu da resmi bir biçimde yapıyor ve güzel olan ise bu şarkıların hiç bilmediğiniz veya eski albümlerden olması. 10.000 civarı parça var türlere göre ayrılmış her birinin albüm kapağı mevcut. Eğer müziğe resmi yollarla sahip olmayı tercih ediyorsanız bu size göre. Çünkü ayda 15 dolar verdiğinizde dinlediğiniz albümlerin istediğiniz kadarını indirebiliyorsunuz. Sınırlama yok ve tamamen resmi.

İsterseniz müzisyenlerle ilgili ayrıntılı bilgileri ekranın sağ alt yerine tıklayarak anında ulaşabiliyorsunuz bu da çok ilgimi çekti doğrusu.

Altını çizmek istiyorum bu bir radyo uygulaması değil seç tıkla dinle.

Uygulama multitasking de destekliyor, müziği tamamen kapatıp Magnatune'u açarsanız multitasking bar'daki müzik ikonu magnatune ikonu oluyor ve ipodu açmadan da durdurup devam etme vs opsiyonlara sahip oluyorsunuz.

Benim hoşuma giden olay Jazz albümleri oldu hepsi birbirinden güzel. Yüksek kaliteli, şahsen 15 dolar vermeden bir ton müzik keşfettim. Belki bir gün alırım hepsini toptan indirebilirim belli olmaz...

Şimdilik bu kadar,

*ERBiL*
11-10-2010, 20:05
Tsrkler
sadece yabanci sarkilar var