PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ipad de masa üstü düzenleme

eso
14-09-2010, 16:08
Merhaba

İpadime Apple store dan çeşitli oyun ve programlar yükledim. İconun üzerine bir süre basılı tutunca sürükleyip değiştirme ve silme işlemi yapılıyor. Bu şekilde oyunlarıi fotoğraf programlarını dergleri yanyana getirebiliyorsunuz. Benim sorum ilk sayfa dolduktan sonra ikinci sayfaya yüklemeye başlıyorsunuz. Aynı işlemi orda yapmak isteyince sadece o sayfada düzenleme yapabiliyorsunuz. Sayfalar arasında geçişe izin vermiyor. Ya da ben yapamadım. Bu şekilde yüklenilen şeyler çoğaldıkça aradığınızı bulmanızda güçleşiyor.

FuAt_63
14-09-2010, 16:14
sorununuzu tam olarak anlayamadım

sayfalar arası geçiş derken herhangi bir simgenin üzerine basılı tuttunuz simgeler titremeye başladı.

ondan sonra normal sayfa değiştirir gibi yaptığınızda zaten sayfa değişir ama simgeyi farklı sayfaya taşımak istiyorsanız simgeyi tutun, ekranın en sonuna gelin sağa veya sola hangi sayfayı istiyorsanız zaten o sayfa açılır istediğiniz yerde bıraktığınızda simge orada kalır home tuşuylada işlemi durdurursunuz

eso
14-09-2010, 16:18
Aynı şeyi yapmıştım ama demekki ben beceremedim. Tekrar deneyeyim. Teşekkürler.Aslında bu yöntem dışında klasör oluşturulabilse ne güzel olurdu. Files adında bir uygulamayı görünce bu amaçla olduğunu düşünüp indirmiştim ama sadece pdf ve resim dosyaları içinmiş.

FuAt_63
14-09-2010, 16:22
klasör oluşturma yeni versiyonlarda iphone a geldi ipad de varmı bilmiyorum çünkü o sürümün JB i henüz çıkmadığından kurmadım ama kasım ayında çıkacak yazılımda olduğunu kesin olarak biliyorum

SaTuSa
14-09-2010, 16:39
4.2 sürümü tüm cihazlar için ortak çıkacak, heralde o zaman ipad için de gelir klasörleme

IBurak
14-09-2010, 18:31
4.2 Sürümünde Multitasking, Folders , Printing , AirPlay ve Game Center özellikleri gelecek ...