PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ipad uzerinde meydana gelen cizgi???

demir
28-08-2010, 01:37
Uc ay evvel aldigim ipad'da yukaridan 3cm.assasindaboydan boya bir cizgi olustu.Piksel hatasi diye dusundum ama bu cizgi sac kili gibi olup hic degismedi.Beyaz zemin uzerinde acik kirmizi ve mor karisimi bir renk,mavi ve diger renkli zeminlerde mavi bir gorunum olusuyor.Acaba bu cizginin nedeni nedir?Bir program yuklerken mi oldu?Bu konuda yardim edecek kisiler ariyorum.(Bu arada,bu cizgi ipad kullanirken bana bir rahatsizlik vermiyor ama,yinede mide mide bulandiriyor?)

MsTrK
28-08-2010, 01:47
iPad'inizi reboot etmeyi denedinizmi ?

demir
28-08-2010, 02:43
Ipad jailbreak'liydi.3.2.2 surumune yukselttim ama o cizgi aynen duruyor.....

KaleXitus
28-08-2010, 02:53
Benim iphoneda JB'den sonra açılışta bi çizgi var ama sonrasında gidiyor. Öyleyse JB'den sonra gelmiş olabilir.

maxberkay
31-08-2010, 08:13
uzerinde tirnaginla surt. Belki cizilmistir.

XANTHE
31-08-2010, 09:50
Garantisi varsa eğer, restore edip servise verin. Ölü piksel se eğer cihazın yenisini verirler.

hayrullah
31-08-2010, 14:56
ipadnizi restore edin bence

hayrullah
31-08-2010, 15:01
açıklamanıza göre piksel hatası olabilir ölü pikseller anlattığın görüntüyü verebiliyor. yüklü sürümdeki hatadanda kaynaklana bilir.

halitk
10-12-2010, 22:17
çizilmiştir bir şeyle camı, bendede küçük yaramaz oyun oynarken çizdi tırnaklarıyla muhtemelen simetrik kedi tırnağı gibi paralel çizikler oluşmuş camında ben çizik giderici denedim iki türlüsünden ama pek etkili olmadı şuan türkiyede ekranını değiştiridğini söyleyen iphoneservis.net diye bir yer 390 tl ye camını değişebileceğini söylüyor başta biraz canım sıkıldı ama bu benim oğluma vermeme engel değil yemeklerini yerken bayağı yardımcı oluyor :))) neticede you tube da daha kötülerini gördüm ekranı kırılmış çatlamış aşırı çizik ekranları görünce tedbir alıp zagg invisible koruyıcu almak şarttı aldım ama ben biraz geç aklıma geldi neyse çokta takmıyorum artık

mericyucel
14-12-2010, 02:59
çok ilginç bir şekilde aldığım andan itibaren kılıfıyla beraber kullandığım ve gözüm gibi baktığım ekranda aynen bendede 2 adet ufak çizgi oldu.Elimle kontrol ettim derin çizik gibi durmuyorlardı ancak rahatsız etti beni ışık olunca meydana çıkıyordu bende ekstra ekran koruyucu aldım şu an görünmüyorlar ancak ekran koruyucu da bozulmaya başladı umarım şu an gördüğüm çizikler sadece koruyucunun üzerindedir öyle değilse yandık...