PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : php maile sorular gelmiyor

XANTHE
27-08-2010, 21:53
arkadaşlar forum içeriğiyle alakalı değil ama bi sorayım dedim belki bilen olur :) bir tanıdıgım doktor arkadaşımız kendisine bir websitesi kuruyor ama bi sorun var contact forumda php deki mesajlar maile gelmiyor. Ben pek anlamıyorum bu website işlerinden, bana verdiği bilgiler joomla ile açılmış bir websitesi ve crystaline template ile rocket inc varmış onlar neyse artık [:D]

MoDaMinE
27-08-2010, 22:00
contact.php sayfasındaki gönder butonun kodlarını incelemesi lazım. Oradaki kodlarda kendi mail adresini ve şifresini yazacağı bölüm olmalı tabi kodlar hazırsa. Oraya gerekli bilgileri yazdıktan sonra ancak mail adresine gidebilir yapılan yorumlar yada doldurulan forum. Eğer elinizde mevcutsa kodları yollayabilirsiniz yardımım dokundukça yardımcı olabilirim :)

alizey
27-08-2010, 22:04
bende joomla kurdum salak ça bişii 3 gündür kurulu en son buraya danışıym dedim. açtım konuyu bekliyorum:D Fotoğraflar gözükmüo yaw:D

XANTHE
27-08-2010, 22:08
Teşekkür ederim sayın yöneticim mesajınızı aynen ilettim doktor beye. Cevap gelir gelmez size ulaştırırım. İlginize tekrar teşekkür ederim.

MoDaMinE
27-08-2010, 22:18
Alizey senin sorunu bulabilmem için joomla'yı kurmam gerek :) Yarın kurarım belki server varken. Bir ara uğraştım ama unuttum tabi o kadar zaman geçti üzerinden.

Rica ederim sayın yöneticim elimden gelen birşey olursa seve seve yardımcı olurum. :)

alizey
27-08-2010, 22:21
ama kurdum ben resimler gözükmüo bak link burda:D http://www.ikaynak.com/forum/45-windows-kullanimi-ve-sorulariniz/17879-joomla-resimler-gozukmuyor.html acaba sub domain mi kabul etmio?