PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iPad'le Ilgili Kafama Takilan Sorular...

Ps3Master
17-08-2010, 08:54
Ben iPad almayi dusunuyorum ama 3G iPad ile ucuz iPad arasindaki farki tam kavramis deilim. Daha onceden bi 16 Gb iPad alip Turkiye'ye dayima yolladim, 3G olmadigi icin sadece wifi olan yerde internete girebiliyor dayim. mywi programini yeni duydum. Dayim, iPhone'undaki internetle iPad'den de istedigi yerden internete girebilecek mi demek oluyor bu. Eger boyle bir imkan varsa $100 fark verip 3G iPad almaya gerek yok gibi geliyor bana.
3G iPad alsam, pasaport kaydi yaptirdiktan sonra mi 3G'sini kullanabilicem. 3G olmayan iPad'lerde ozaman pasaport kaydi derdi de yok deilmi? Birde, diyelimki iPhone'umda Turkcell hat kullanicam, iPad'imde Turkcell kullanirsam onun icin apayri bi hat mi alicam, ve aylik masraflari ayri ayri mi oduycem. Oyle olursa kotu olur cunku bi iPhone icin bide iPad icin ayri ayri internet parasini kimse odemek istemez.
Birde anladigim kadariyla iPad'i JB etmek cok kolay bi is ve risksiz, dogrumuyum, herhangi bi risk varmidir?
Bu konular hakkinda malesef bilgim yetersiz, bana yardimci olun ve yol gosterin lutfen. Simdiden tesekkurler... :))