PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ipad jb

dogmatix
08-08-2010, 17:00
herkese selam bana hediye olarak ipad geldi isviçreden dun actım sarzı bıtene kadar uygulama yukledım takıldım vs. daha once apple ın herhangı bır uygulamasını kullanmadım ben daha cok uygulama ve ucretsız uygulama ıstıyorum anladıgım kadarıyla jb ile ucretsız oyun yukleyebılıyorum versiyon yada herhangı hıcbırsey yapmadım yalnızca bılgısayardan ıtunes a tanıttım cıhaza ısım verdım cıhaz 64gb wifi ucretsız . Yani tam olarak ıstedıgım sey cıhaza daha cok uygulama yuklemek bunun ıcın ne yapmam gerek ve yapacagım seyı anlatırsanız sevınırım sımdıden cok tesekkurler....

alizey
08-08-2010, 17:02
Başlığı kurallara göre düzenleyiniz yardım vb şekilde başlık eklemek yasaktır! ayrıca soruyu sormadan önce tüyo merkezine bakınız...

atay88
08-08-2010, 17:02
ne yap bılıyo musun konu acmadan once bı sıteyı gez ondan sonra konu ac daha sıteyı gezmedıgın cok bellı sıtede hersey acıklanmıs jb te cydıada

dogmatix
08-08-2010, 17:16
tamam ozur dılerım

lfshdws
08-08-2010, 18:22
hevesin kursağında kaldı sanırım [:)] ama sen arkadaşın dediği gibi yap inan forumda yazanlar burada yazılacaklardan çok daha anlaşılır ve net olacaktır[:'(]Sonuçta bu konular zaten bunları açıklama amacıyla emek verilerek hazırlanmıştır...

atay88
08-08-2010, 19:30
aynen katılıyorum zaten bıseyler kursagında klasın dıye demedım sadece forumu korumak kırlenmesını onlemek ıcın eger gercekten aradıgın sorun forumda yoksa konu acma senın hakkın ıı forumlar

dogmatix
08-08-2010, 19:56
tamam sagolun buldum dedıklerınızı yaptım cydia felan hepsını yaptım bı ınstallous denen seyden uygulama ındıremedım bunu acıklıycak bırı varmı

SaTuSa
08-08-2010, 19:58
http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/15459-tum-uygulama-yukleme-yontemleri.html#post64831
http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/15459-tum-uygulama-yukleme-yontemleri.html#post65911

Siteyi araştırınız diye arkadaşlar söylemiş size ama... ve halen konu başlığınızı düzenlememişsiniz....

XANTHE
08-08-2010, 20:01
installous u kurduysanız aynı appstore daki gibi uygulamayı indireceksiniz fakat bi farkla, appstore dan inen uygulamalar kendi kuruluyo installousdan inen uygulamayı download kısmından siz kendiniz kuracaksınız.

dogmatix
08-08-2010, 20:14
installous u kurduysanız aynı appstore daki gibi uygulamayı indireceksiniz fakat bi farkla, appstore dan inen uygulamalar kendi kuruluyo installousdan inen uygulamayı download kısmından siz kendiniz kuracaksınız.
download kısmına gelmedı ındırmeye calıstıgım uygulama cevapladıgın ıcın tesekkurler

SaTuSa
08-08-2010, 20:18
Size verdiğim iki linkede bakmıyorsunuz bile bunun farkındayım... Biraz zahmet edip yardım edilen linkleri okusanız her şeyi sıkıntı çekmeden çözeceksiniz zaten.....

Bilgisayardaki Uygulamaları Installous ile Yükleme Yöntemi

Arkadaşlar bu yöntemi eğer diğer yöntemler çalışmazsa deneyin. Çünkü diğer yöntemler daha kullanışlı. Fakat gene de lazım olabilir diye yazıyorum.

1. Cydia uygulamasına girin ve cydia.hackulo.us yada www.sinfuliphonerepo.com adresini kaynaklara ekleyin.
(http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/152-adim-adim-cydia-programinin-kullanimi.html)
2. Şimdi eklediğiniz kaynaktan; Installous; programını kurun (Eğer firmware 3.0'dan düşük bir sürüm kullanıyorsanız; Safari Download Plugin; de kurmanız gerekiyor) Menüye; Installous; diye bir program ikonu gelecek.

3. Şimdi iPhone Browser yada WinSCP ile iPod'a bağlanıp, private/var/mobile/Library/Downloads içine,indirdiğiniz .ipa dosyasını atın.

4. iPod'un menüsünden Installous programına girin. Yüklemek istediğiniz uygulamayı seçin ve yükleyin. Artık istediğiniz uygulamaya girebilirsiniz.

Eğer ilk kez kırılmış App Store uygulaması yüklüyorsanız, uygulamaya girerken; The application cannot be opened.; hatası alabilirsiniz. Sorunu çözmek için App Store'dan ücretsiz bir uygulama kurmanız gerekiyor.

Installous ile Direkt İnternetten Kırılmış Uygulama Yükleme Yöntemi

1. Cydia uygulamasına girin ve cydia.hackulo.us yada www.sinfuliphonerepo.com adresini kaynaklara ekleyin.

2. Şimdi eklediğiniz kaynaktan "Installous" programını kurun. (Eğer firmware 3.0'dan düşük bir sürüm kullanıyorsanız "Safari Download Plugin" de kurmanız gerekiyor.) Menüye "Installous" diye bir program ikonu gelecek.

3. iPod'dan Safari uygulamasını açın ve iKaynak.com Uygulama Arşivine (http://www.ikaynak.com/forum/49-uygulama-arsivi-%7C-son-cikan-uygulamalar/) ya da App.iKaynak.com adresine girin. (Installous'un yeni sürümünden Safari yerine, direkt Installous uygulamasına girerekte bu işlemi yapabilirsiniz.)

4. İstediğiniz uygulamaları indirin.

5. Şimdi az önce kurduğumuz Installous programına girin ve istediğiniz uygulamayı yükleyin.

dogmatix
08-08-2010, 20:24
bana verdıgınız lınklere onceden de bakmıstım verınce de baktım ancak sorunumu cozmedı bunlarla ılgılı degıldı benım sorunum yanı zahmet ettım sız zahmet etmeden once tesekkur ederım bana bu bılgılerı once lınkle sonra yazarak verdıgınız ıcın zahmet ettınız. kendım cozdum sorunumu konu-baslık ıcınde uzgunum .

SaTuSa
08-08-2010, 20:26
Kendiniz çözdüğünüze göre ne mutlu o zaman. Kolay gelsin...

dogmatix
08-08-2010, 20:27
Kendiniz çözdüğünüze göre ne mutlu o zaman. Kolay gelsin...
sanada kolay gelsın