PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sony X-serisi: iPod touch'a saldırı var!

sefas
20-01-2009, 00:28
Sony'nin tanıttığı dokunmatik multimedya çaları, özellikleriyle iPod touch'ı tehdit ediyor.

http://www.chip.com.tr/images/content/20090108225452.jpg

Sony bu seneki CES etkinliğinde yeni MP3 çalarlardan oluşan bir seri tanıttı. Teknik verilere göre X-serisi 3,5 inçlik dokunmatik ekrana sahip ve WLAN desteği var.

Bu sayede YouTube gibi platformlardaki videolar direkt cihazda oynatılabilecek. Diğer formatlar arasında MP3, WMA ve AAC'nin yanında MPEG4, AVC ve WMV de var.

X-serisi 16 ve 32 GB'lık depolama alanı sunacak. Cihazların ülkemizde ne zaman piyasaya sürüleceği ise henüz belli değil.

james_kad
20-01-2009, 00:30
Bu tip gelişmeler güzel ama insanın ister istemez canını da sıkıyo :P

kenjimikee
20-01-2009, 15:07
ipod touch'a tehdit oluşturacak demek:) nano'ya rakip olsun önce.
bir sefer kimse sony'den aletlerine wireless koymasını filan istemiyor (en azından ben). müziğe yoğunlaşssın yeter. adam akıllı bir hoparlör, süper şarj süresi, müziği ipod'dan daha iyi verebilme gibi özelliklerden bahsediyorum. bekleyip görelim:)

frht23
04-05-2009, 20:55
bildiğim kadarıyla sony walkman'lerin ses kalitesi ve sarj süresi zaten ipod lardan daha iyi. özellikle sony'nin bu modelinin ses açısından müthiş özellikleri var ekran kalitesininde touch dan daha iyi olduğunu sanıyorum karşılaştırdım da. ama touch'ın internet, oyun vs. vs. bir sürü cep bilgisayarlarını aratmayan özellikleri bunda yok yada kısıtlı keşke bunlarda olsa touch'a iyi bi rakip olsa fiyatlar düşse [:)]

Catalepsis
04-05-2009, 21:37
Kusura bakmayın ama iPod ses kalitesi Sony'ye BASAR!

Saldırı mı?Fare file saldırmıştır işte.

Sylar
05-05-2009, 00:22
sony de yapsın bir şeyler elbette, rekabet iyidir.

Raiden
05-05-2009, 10:32
Apple store ,cydia, ve diğer plug-in ler oldukça hiçbir marka (neyazikkı) apple'ı geçemeyecek...