PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SİZ benim yerimde olsaydınız ne yapardınız????

admgnr
01-08-2010, 03:37
sizde şimdi itouch 3g var ve çok memnunsunuz... kullanmakta olduğunuz sony marka tel mefta olunca napardınız????
içinizde hep zamanın da neden iphone3gs almadım pişmanlığııı şimdi daha da kemiriyor...
eeee siz şimdi ipodu satıp iphone mu alırsınz yoksa ne gerek var masrafa git al bir dandik telefon... ipodlada gül gibi geçin git mi dersiniz??? ben bulamadım cevabıı

XANTHE
01-08-2010, 03:39
bence sizin niyetiniz iphone almak :) ben olsam paraya kıyar iphone alırdım ama biraz daha bekler iphone 4 alırdım.

aky1990
01-08-2010, 03:47
aynı bende de SE W850i var, bi de 32GB iTouch 2G var. Ama hem herkesin ''iPhone mu o?'' diyince ''yoo, iPod bu.'' demekten bıktım. hem telefonu alalı 3 yıl oldu, memnunum ama eskidi. Teknik servisin yolunu gözüm kapalı gidiyorum artık. iTouch da iyi ama iPhone 4 alacam hayırlısıyla. Ama MP3player'ın ayrı olması şarj bakımından iyi oluyordu.

admgnr
01-08-2010, 03:51
yaaa aslında niyetim iphone almak ama işteee sorun ipodun kıyamadığım güzelliğiyle veda edememem...yani satmak çok kötü geliyor bana gerçi görenlerin aaa iphone mu ooo sorusuna hayır ipod dediğimde ''OO ne yaa'' tepkisiden BENDE bıktım...

Raiden
01-08-2010, 10:38
yaaa aslında niyetim iphone almak ama işteee sorun ipodun kıyamadığım güzelliğiyle veda edememem...yani satmak çok kötü geliyor bana gerçi görenlerin aaa iphone mu ooo sorusuna hayır ipod dediğimde ''OO ne yaa'' tepkisiden BENDE bıktım...

Aynı durum bende de var ''nası yaaa'', ''niye iphone almadın??''(özellikle bu) :D

atay88
01-08-2010, 12:42
bence ıpod ve 1110 yeter de artar arkadslar cunku ıpodla ıpone arsında cok buyk farklar var ıpone bı defa cok agır ıkıncısı cok kalın ucuncusu sarjı ıpoddan cok daha az gıdıyor

YzA
01-08-2010, 14:32
Bence bekle iphone 4 tabii mümkünse itouch nı da satma...

admgnr
01-08-2010, 20:44
bence ıpod ve 1110 yeter de artar arkadslar cunku ıpodla ıpone arsında cok buyk farklar var ıpone bı defa cok agır ıkıncısı cok kalın ucuncusu sarjı ıpoddan cok daha az gıdıyor

OHH BEEE bana böyle akıl verin işte bir anda karar verdim:):):)
zaten ben o ipodun inceliğine hayranım... bakında incelik öğrenin diyorum herkese:)))

LaMPaRD
01-08-2010, 21:45
ipod + cep telefonu mu ince yoksa iphone mu :)

MsTrK
01-08-2010, 21:48
Eger imkanin varsa git iPhone al :)
Hangi iPhone olursa olsun ;) Ama cok telefon kullanmiyorsan ,
O zaman iPod daha kullanisli diye bilirim :)

DeviLJoN
01-08-2010, 22:32
iphone alma bana kalırsa gerçekten şarj yetmıyor.ipodla geçın normal bir telefon al derim.tabii bu benim fikrim.ben ipod ve iphone kullanıyorum iphone sarjı yuzunden yanımda pek tasımıyorum. artık sen dusun..!

admgnr
01-08-2010, 23:30
ipod + cep telefonu mu ince yoksa iphone mu :)
peki iphone 4 ü beklemeli miyim? yoksa 3gs yetmez mi?

MsTrK
01-08-2010, 23:32
Bence 3Gs alirsan daha karli cikarsin ..(Fiyat acisindan )
Ama 3Gs alincada , Keske iPhone 4 alsaydim deme :)
Bence iyi düsün tasin ;)

admgnr
01-08-2010, 23:38
yaa şimdide ikisi arasında mı kararsız kalcam:):):)

YzA
02-08-2010, 03:09
yaa şimdide ikisi arasında mı kararsız kalcam:):):)

İphone 4 getirt yurtdışından hem pili daha çok dayanıyor hem daha hızlı hem daha karizma bak jb si de çıktı daha ne olsun pası attık golü sen atcan artık

en kötü karar kararsızlıkdan daha iyidir kardeş..

LaMPaRD
02-08-2010, 20:58
bence iphone almalısın.dedim ipod+telefondan çok çok daha ince.hele iphone 4 tüm iphonelardan daha ince :) sana şöyle bişey söyliyim.ne zamn almalısın?iphone4ü ne zamandistiribütörler ile artık Turkcell yada Vodafone yada X firması kim getirirse,o zaman almalısın.hangisini almalısın? buna sen karar vereceksin.eğer 3gs alacağım dersen iphone 4 girince fiyatları düşecektir.bu yüzden iphone 4 ü bekle diyorum.iphone 4 alacağım dersen,yurtiçi almalısın.gittigidiyor yada sahibinden.com gibi sitelerden alma.neden dersen garantisi yok?olmazsa ne olacak dersen ben 2 defa teknik serviste cihazı değiştirttim.yurtdışı cihazım olsaydı,hala ilk iphone 'um ile arandığında ulaşılamayan ve şu kişi sizi aradı diye mesajlar alan bir iphone sahibi olacaktım.Türkiye'de iphone 4 için erken kısacası :):)

kacak83
02-08-2010, 21:08
iyi ama iphone 4 Çekim gücünde sıkıntı var diyolar .hatta Samsung kaç gündür dalga geçiyor.Tüm cihazlarını toplatıyormuş

LaMPaRD
02-08-2010, 21:22
samsungun'da çekim gücünde hata var :) sitede bir konu açmıştım izlerseniz fikir edinebilirsiniz,nokia,samsung,htc ve birkaç cihaz daha.Hepsinde aynı durum var.Bu durum bence çok abartılıyor.Hem iphone 4 almasanız bile iphone 4 geldiğinde iphone 3gs ucuzlayacaktır.Bu yüzden bekleyin diyorum ben,seçim sizin

admgnr
02-08-2010, 23:01
bence iphone almalısın.dedim ipod+telefondan çok çok daha ince.hele iphone 4 tüm iphonelardan daha ince :) sana şöyle bişey söyliyim.ne zamn almalısın?iphone4ü ne zamandistiribütörler ile artık Turkcell yada Vodafone yada X firması kim getirirse,o zaman almalısın.hangisini almalısın? buna sen karar vereceksin.eğer 3gs alacağım dersen iphone 4 girince fiyatları düşecektir.bu yüzden iphone 4 ü bekle diyorum.iphone 4 alacağım dersen,yurtiçi almalısın.gittigidiyor yada sahibinden.com gibi sitelerden alma.neden dersen garantisi yok?olmazsa ne olacak dersen ben 2 defa teknik serviste cihazı değiştirttim.yurtdışı cihazım olsaydı,hala ilk iphone 'um ile arandığında ulaşılamayan ve şu kişi sizi aradı diye mesajlar alan bir iphone sahibi olacaktım.Türkiye'de iphone 4 için erken kısacası :):)
çok yardımcı oldun hiç üşenmedi uzunca anlattın...Allah razı olsun senden... peki bu distiribütörlerin çıkardığı zaman ki fiyat artı geçen zamam ile şimdi netten alabileceğim fiyatlar arasında ki ilişki göz önüne alındığında beklemeye gerçekten değermi? yani zamanı ve fiyatı hakkında tahmini bilgin varmı?

LaMPaRD
03-08-2010, 00:13
kontratlı alcak olursan şimdiki 3gs fiyatına 3g'yi satıyorlardı.3gs çıkınca 3g fiyatlarını aşağı çektiller ve 3g fiyatına 3gs satmaya başladılar.ne olursa ve nasıl olursa olsun 3gs fiyatı düşüceği kesin.ayrıca bilmiyorum türkiyeye getirirler mi ama 8gb 3gs de çıktı.onun fiyatı iyice uygun olur diye düşünüyorum ama bekleyip göreceğiz.şimdiden birşey söylemek güç.ama diyebileceğim o ki gittigidiyor.com'da 2000-3000 TL arası kayıtlı iphone4.turkcell ve vodafone'un bundan daha ucuza satacağını söyleyebilirim.geçen sene 3gs çıktığında Türkiyeye gelmeden önce 2500TL'leri görüyordum gittigidiyor'da.Türkiye'ye geldi ve ben Turkcell'den 1700TL'ye aldım.

admgnr
03-08-2010, 00:34
artık gelmesini bekleyelim bakalım....