PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Program Gizleme

traktor
26-07-2010, 13:18
arkadaslar kiz arkadasim cok telefonu kurcaliyor. bazi uygulamari gizlemek istiyorum ? bunun icin hangi programi kullanmaliyim ? tşkler

XANTHE
26-07-2010, 13:59
cydiadan categorıes sb yi indirin. onunla yeni klasörler açıp programları icine koyabilirsiniz.

IBurak
26-07-2010, 14:07
ama kız onuda açar :D

WaGrAnT
26-07-2010, 14:51
Herhangi bir program varmı bilmiyorum ama cihazınız jb ise installousu kullanabilirsiniz ordan indirdiğiniz programları cihazınızdan silebilirsiniz ama installous o programı downloadsın içinde saklı tutuyor tekrar yükleyip kullanabilirsiniz

iOzbrk
26-07-2010, 14:54
cydiadan categorıes sb yi indirin. onunla yeni klasörler açıp programları icine koyabilirsiniz.
Yani burak haklı okadar şeye dokunan kızın hedefini teke indirgemiş oluruzz apps klasörüne girer bitti işi :DDD

Sen temizinden parola koy söyleme ''10 Denemeden Sonra varileri sil '' Seçeneğini İŞARETLEME deneyedursun o sen keyfina bak

traktor
26-07-2010, 23:49
gizleme olayi yok mu hicbir programla. misal sifreyi girince acilsin.

MsTrK
26-07-2010, 23:54
iProtect diye bir uygulama var ..
Sifreleme icin , her programi
Cydia'dan temin edebbilirsiniz ;)

MsTrK
26-07-2010, 23:55
Yada cydia'daki docku'u kullanabilirsiniz [:'(]

SaTuSa
27-07-2010, 10:47
SBSettings kullanıyorsanız eğer, açın programı orada "More" yazan simgeye tıklayın ayarları açılsın, daha System Options bölümde ilk sırada Hide Icons olacak, oraya giriş yaptığınızda cihazınızdaki tüm uygulamaları göreceksiniz ve dilediğinizin yanındaki düğmeden off seçeneğine getirerek gizleyebilirsiniz. Sadece görüntüde gizlenir, sbringboard da arama seçeneğine uygulamanın adını yazdığınızda yine siz bulabilirsiniz, her seferinde gidip açmanıza da gerek yok. En temiz yöntem bu olacaktır sizin için...

IBurak
27-07-2010, 13:36
Ewet o da iyi bir fikir [:@]

traktor
29-07-2010, 16:32
hocam bu mantik super boyle bise ariyorum iste. ama gel gör ki sbsettingsdeki hide icons ise yaramiyor. gizlemiyor yani. respring yaptigim halde olmadi.

MoDaMinE
29-07-2010, 16:37
Neden acaba bende yaradı ? Atv uygulamasını gizledim ve home tuşuna basıp çıktım sonra respring yaptım kayboldu. Sadece aramada aratınca çıktı.

traktor
29-07-2010, 16:39
bir onceki mesajimida sen cevap vermistin. tekrar tşk ederim. ayni yerde de yazmistim. gizlemiyor lanet :/

MoDaMinE
29-07-2010, 17:00
Rica ederim. Cihazı kapatıp açmayı denediniz mi? Yada farklı bir uygulamayı gizlemeyi deneyin. Belki her uygulama için işe yaramıyordur. [gl=18.gif]

IBurak
29-07-2010, 17:01
ilk önce itunese sky et sonra sil hepsini sonra gine itunese bağla gine sky et sildiğin oyunlar filan geri gelecektir [:D]

SaTuSa
29-07-2010, 17:14
ilk önce itunese sky et sonra sil hepsini sonra gine itunese bağla gine sky et sildiğin oyunlar filan geri gelecektir [:D]
Bu mesajınla tam olarak ne anlatmak istedin Burak? Ve gülünç olan şeyi bende merak ettim, eğer paylaşırsan bizlerde güzebiliriz mesela [&:]

MoDaMinE
29-07-2010, 17:16
Zaten arkadaşın geri getirmek istediği bir uygulamada yok ki. Gizlemek istiyor sbsettings ile ama gizlenmiyor nedenini soruyor. iTunes ile alakalı bir durum değil. Acaba konuları mı karıştırdın Burak? [gl=18.gif]

iOzbrk
29-07-2010, 17:39
Bu mesajınla tam olarak ne anlatmak istedin Burak? Ve gülünç olan şeyi bende merak ettim, eğer paylaşırsan bizlerde güzebiliriz mesela [&:]

Tercüme edeyim...
İlk önce iTunes' le senkronize et. Ardından da iTunese bağla tekrar senkronize et sildiğin oyunlar geri gelecektir

IBurak
29-07-2010, 17:55
ewet onu demeye çalışıyordum [:D]

iOzbrk
29-07-2010, 17:59
Ben bütün bunlaarın üzerine ''Amerika Tarafından Yozlaştırılmış Türk Edebiyatı'' ' nı yazım ama kendime saklıyorum. Bir kısaltma ansikloppedisi huh.

SaTuSa
29-07-2010, 19:06
Tercüme edeyim...
İlk önce iTunes' le senkronize et. Ardından da iTunese bağla tekrar senkronize et sildiğin oyunlar geri gelecektir
Öncelikle anlama kapasitemin olduğunu bilmenizi isterim. Sorumdaki küçük nüansı siz anlamamış olacaksınız ki tercümeye ihtiyaç duyuyorsunuz. Yazmış olmak için yazı yazmanın manası yoktur gençler. sync diye yazdığımız senkronizasyon ne zamandan beri "sky" oluyor. Benim de sormak istediğimi tercüme edeyim o zaman, konuyla alakası olmadığı halde bir mesaj yazılıyor en azından kelimeleri doğru yazsaydın Burakcım demek istemişim. Ancak bunu soru cümlesi şeklinde yazmışım ki belki Burak kardeşim de kendine evet ben ne yazmışım diye sorar diye. Her yaşta öğrenmek güzeldir Özberkcim, ancak çoğu şeyi senden 13 sene önceden gördüğümü hesap edersek daha mantıklı çerçevede uğraşmalısın benimle. Eğer polemiğe girecekseniz benimle sizlerin insiyatifinde....

alizey
29-07-2010, 22:04
boss prefs ile gizleniyor...

salgurbey
29-07-2010, 22:23
arkadasim sbs settigini cydiadan tekrar yeniden kur ve SaTuSa arkadasimizin da yazmis oldugu gibi
SBSsettings ac/more/hideIcons bütün uyugulamalari göreceksin ve uygulamalarin yan tarfinda acma kapama secenekleri var ordan istedigin uygulamayi hide(gizlemek) yapabilirsin.

iOzbrk
29-07-2010, 22:43
Öncelikle anlama kapasitemin olduğunu bilmenizi isterim. Sorumdaki küçük nüansı siz anlamamış olacaksınız ki tercümeye ihtiyaç duyuyorsunuz. Yazmış olmak için yazı yazmanın manası yoktur gençler. sync diye yazdığımız senkronizasyon ne zamandan beri "sky" oluyor. Benim de sormak istediğimi tercüme edeyim o zaman, konuyla alakası olmadığı halde bir mesaj yazılıyor en azından kelimeleri doğru yazsaydın Burakcım demek istemişim. Ancak bunu soru cümlesi şeklinde yazmışım ki belki Burak kardeşim de kendine evet ben ne yazmışım diye sorar diye. Her yaşta öğrenmek güzeldir Özberkcim, ancak çoğu şeyi senden 13 sene önceden gördüğümü hesap edersek daha mantıklı çerçevede uğraşmalısın benimle. Eğer polemiğe girecekseniz benimle sizlerin insiyatifinde....

Pardon Şahin abi oraya yüz ifadelerini koymayı unutmuşum. Orada senin mantık anlayışına karşı bir gönderme yok...
Bu arada. Amaç orada seninle polemiğe girmek değildi... Yani neden durduk yere sana sataşayım ki Şahin abi :S

traktor
30-07-2010, 23:49
Arkadaslar cildirdim olmadi olmuyor.......

MsTrK
31-07-2010, 01:43
Nasil olmuyor ?? Sbsettings / more / dock applications / Ve sonra istedigin uygulamayi sec ...Olmasi lazim ,
Ben suanda kendimde denedim , hicbir sorun yok ;)

traktor
31-07-2010, 22:19
yine olmadi :S abi agliyabilirim dimi ?

aslinda sunu dusundum mantikli geldi. ben cok k9urcaladim bunu. belki bi ayariyla oynadim ondan olmuyor. telefon y.disindan birinden geldi. kendisi kullanip unlock yaptirmis ve ben satin aldim. simdi ben bu telefonu unlock edilmis haldeki ilk gune nasil getirebilirim ? Yani fabrika ayarlarina getireyim ama unlock edildigi gunku ? mumkun mu acaba ?

traktor
31-07-2010, 22:35
Instantly Hide & Unhide iPhone Applications | Iphone Alley (http://www.iphonealley.com/tips/instantly-hide-unhide-iphone-applications)

bunun icin ne diyorsunuz arkadaslar ?

atay88
31-07-2010, 22:36
cıhazın jb lı olması gerekıyor mu

traktor
31-07-2010, 22:46
olması gerekiyor demis sanirim.

atay88
31-07-2010, 22:48
hım anladım dostum benım ısıme yaramaz ozamn

MsTrK
31-07-2010, 23:02
Instantly Hide & Unhide iPhone Applications | Iphone Alley (http://www.iphonealley.com/tips/instantly-hide-unhide-iphone-applications)

bunun icin ne diyorsunuz arkadaslar ?
Cihazi restore ederek , geri fabrika ayarlarina dönderebilirsiniz ...
Restoreden sonra , Hangi fw sahipseniz
Ona göre jailbreak ve unlock yapacaksiniz :)

traktor
01-08-2010, 11:34
Peki hocam şimdi bu telefon y.disi olduğu için sim kart olması sart mı

hacoban
01-08-2010, 11:50
SBSettings kullanıyorsanız eğer, açın programı orada "More" yazan simgeye tıklayın ayarları açılsın, daha System Options bölümde ilk sırada Hide Icons olacak, oraya giriş yaptığınızda cihazınızdaki tüm uygulamaları göreceksiniz ve dilediğinizin yanındaki düğmeden off seçeneğine getirerek gizleyebilirsiniz. Sadece görüntüde gizlenir, sbringboard da arama seçeneğine uygulamanın adını yazdığınızda yine siz bulabilirsiniz, her seferinde gidip açmanıza da gerek yok. En temiz yöntem bu olacaktır sizin için...

bende bunu soylicektim tam en iyi yöntem bence bu hayatta çözemezler bunu surekli iphone kullanan biri değilse tabi ama yinede kullansa bile o aklına gelmez

alizey
02-08-2010, 15:22
sınırlsamalara gir direk gizle jb olmasına da gerek yok !!!

traktor
02-08-2010, 15:29
baskan bosver sınırı filan 4.0.1'e guncelleyip deniyecem eski programlari :D cevabını aradıgım sorular var onlari yanitlansin :D

gezgin38
17-11-2011, 19:42
evet bu arada bende bu uygulamanın varlığından haberim olmuş oldu denedim bende hiç bir sorun yok.. teşekkürler arkadaşlar...

UralhackeR
18-11-2011, 02:51
şifre koymak istiyorsan iprotect programını kur cydia dan fakat gizlemek istiyorsan sbsettings den gizlemek istediğin pro yu dock a at ana ekran dan siliniyor yada hide edersin....

bura1998
16-06-2013, 13:14
sb settinsi yukleyin eğer jb li ise orda onun settings inde hide icons var ;)