PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları itunes dan resim yüklemek?

holden
12-10-2008, 17:19
ben geçen gün bir adet iphone 3g 16 gb aldım.bu kararı verirken de site yöneticisinin jb ve garanti konusunda verdiği tatmin edici cevaplar yardımcı oldu.
ben gene de bir süre jb yapmayı düşünmüyorum.şimdi benim sorunum şu;bilgisayarımdaki jpeg formatlı resimleri iphone'a atamıyorum,sync ettikten sonra ''bazı resimler görüntülenemiyor'' diye bir uyarı veriyor. acaba iphone'un desteklediği resim dosyası türleri nelerdir.yardımınız için şimdiden teşekkürler!

[JW]
12-10-2008, 17:34
Öncelikle aldığınız iPhone hayırlı olsun,güle güle kullanın..

Daha önce bende de bazı resimlerde hata veriyordu.Fakat uzun zamandır herhangi bir vermiyor.Açıkçası hatanın sebebini de hatırlayamadım.

Resim boyutlarının ve çözünürlüklerinin çok büyük olmamasına dikkat edin.Resimin bulunduğu klasörde yada kendisinde Türkçe karakter varsa düzeltin.Jpeg uzantılı resimleri normal yüklemesi gerekiyor.Şu an aklıma gelenler bunlar..

Evolution
12-10-2008, 17:36
Apple'ın sitesinden bilgiler

Viewable document types: .jpg, .tiff, .gif (images); .doc and .docx (Microsoft Word); .htm and .html (web pages); .key (Keynote); .numbers (Numbers); .pages (Pages); .pdf (Preview and Adobe Acrobat); .ppt and .pptx (Microsoft PowerPoint); .txt (text); .vcf (contact information); .xls and .xlsx (Microsoft Excel)