PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mannheim'dan selamlar

salgurbey
17-07-2010, 00:20
Selamlarimla arkadaslar, Ben araniza Almanya Mannheimdan katiliyorum, forumu cok bilmis googlede gezinirken buldum ve iPhonla ilgili bilgilerimi Alman forumlarinda Paylasacagima
Türk forumlarinda Paylasirim dedim ve tabiki bilmedigim konularida ana dilim Türkce den okuyarak ögrenirim dedim, Ben Almanyada Üniversite ögrencisiyim ve ayni zamanda okudugum okulda da calsimaktayim, iPhone ve Dreambox konularinda yardimci olabilecegimi düsünüyorum ve Linux,Ubuntu systemleri hakkindada yardimci olabilirim, iPhonunu active edemeyen Mannheim civarinda foruma katilan arakdaslarima yardimci olabilirim elimde Universal kart bulunmakta.(Tabiki ücretsiz)
Ben Bolu Gerede Salur Köyündenim, Köyümün ismi Salgur Türklerinden geldigi icinde genelde kullandigim Nick Salgurbey Esenlikle kalin.

MsTrK
17-07-2010, 04:14
Hosgeldiniz ikaynak ailesine :) iyi forumlar...

Misafir.
17-07-2010, 07:45
hoşgeldin salgurbey daha doğrusu tekrar merhaba :)))

MoDaMinE
17-07-2010, 10:27
Hosgeldiniz umarim iyi vakit gecirirsiniz. Kalici olmaniz dilegiyle iyi forumlar...

SaTuSa
17-07-2010, 10:55
Tekrardan merhaba, aramıza hoş geldin

bayuhan
23-07-2010, 20:57
Hosgeldin salgurbey, bende Stuttgart dayim. Mannheim a geldim 2 kez. Güzel tatlicilar var, Türkiye gibi yapmislar orayi, Stuttgart dan daha iyi orasi :))

saygilar

iOzbrk
27-07-2010, 06:29
Geç oldu ama merhabalar