PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3GS 16gb İçin Tavsiyeleriniz

sekomiko
26-06-2010, 18:29
Merhaba ben uzun zamandır 3gs 16 gb almak için araştırıyorum :) Önceleri kararım garantili bir cihaz almaktı ancak şimdi unlock unda çıkmasıyla kafam iyice karıştı sizce yurtdışı bir cihaz almak benim için şimdi kar gibi gözüksede ilerde zarara dönüşürmü ayrıca 4g nin çıkması türkiyede 3gs fiyatları nasıl ve ne zaman etkiler ,
Nacizane bir sorum daha olucak temiz kullanılmış 2. el garantili bir cihazı veya garantisiz yurtdışı cihazını kaç lira gibi almalıyım ...teşekkürler

_turbo_
26-06-2010, 21:08
bende 3G vardi ve bugun 3GS aldim ustelik sifir cihaz aldim fiyat konusunda anladigim su 3GSin fiyati dusmeyecek ben avrupadayim burda 4G cikti ama bunun 3GSe bir etkisi olmadi sadece 3Glerin fiyati biraz dustu ve sanirim 3GS bayagi bir sure fiyatini daha koruyacak 1 yil kadar 5G cikarsa 3GS bugunku 3G fiyatina gelir ancak.Bu yuzden beklemedim 3GS almamin baska bir nedeni 4G nin tipini begenmedim hic klasik iphone tipi daha hos geliyor bana suanda 4Gler 1000 euro gibi fiyattan satiliyor ilerde 800e duser iphoneler fiyatini guzel koruyor aldigim 3Gyi kullanilmis almistim bir sene önce 270 euroya bugun sattim 200 euroya ustelik arka kapakta catlak vardi cizikti.Avrupada 4Gnin fiyati 3GSi etkilemediyse pek bir fiyat dususu beklemeyin olursa bile asgari bir dusus olacaktir.Yurtdisinda tanidigin varsa sözlesme yaparak 3GS alir ve sana 300 euroya verebilir ama ondada sözlesmeyi yapan iyi bir sözlesme icin kayit yaptiriyor ve telefona ihtiyaci yoksa..

camkure
26-06-2010, 21:40
Abi ordamisin cvp versene o.m attım msnyi eklede konusak