PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları 2.1 Jailbreak Sırasında Recovery Moda girmiyor öle kalıyor.

Legend.
10-10-2008, 20:51
Arkadaşlar 2.1 Jailbreak Sırasında Recovery Moda girmiyor öle kalıyor.Biçok kere restore edip tekrar denedim ama Jailbreak son işlemin o basılı tutma yerine bi türlü gelemiyor ekranda hep usb ucu ve itunes işareti var çözümü bilen varsa lütfen yazsın.

fantazi
11-10-2008, 17:59
galiba quickpwn ile jb yapıyorsun programı aç ilerle ilerle kablo yerine geldiğinde cihazı kabloyla pc ye bağla otomatik algılaması lazım ben o kısma geldiinde takmıştım cihazı

drcoach
30-11-2008, 10:52
author=Legend. link=topic=574.msg1682#msg1682 date=1223661104]
Arkadaşlar 2.1 Jailbreak Sırasında Recovery Moda girmiyor öle kalıyor.Biçok kere restore edip tekrar denedim ama Jailbreak son işlemin o basılı tutma yerine bi türlü gelemiyor ekranda hep usb ucu ve itunes işareti var çözümü bilen varsa lütfen yazsın.

aynı sorun bende de var ne yaptın acaba? cihazı alalı 1 gün oldu daha kullanamadım... [gl=8.gif]

ya arkadaşlar çözümü olan yok mu kafayı sıyırdım dün akşamdan beri uğraşıyorum uyumadan n'olur bir bilen el atsın kulu kölesi olucam

fantazi
30-11-2008, 18:33
quickpwn de yazan saniyelere göre yapmayın işinizi en son ileri dediğinizde cihazı recovery mode a alıyor otomatik ondan sonra 5 sn home a basın bu süre değişebilir bundan önce de açılabilir cihaz sonraki adımda homedan elinizi kaldırmadan power tuşu(üstteki tuş)na basın 10 sn ekranda veya bilgisayarda yenibi action gördüğünüzde elinizi power dan çekip home tuşuna basılı tutun quickpwnde son adımda 10-20sn kala zaten işlem tamamlanıyor ve otomatik devam ediyor [:'(]

mamamiya
02-12-2008, 14:48
arkadaşlar aynı sorunu bende yaşadım eğer vista kullanıyosanız sercive pack 1 i windows update 'den yüklerseniz sorun halloluyor.xp pc kullanmıyorum eğer xp ise onun son update'i sp3 tü sanırım.dene %90 sonuç alacaksın.

dilberk
22-12-2008, 00:38
Selam,
Ben de Vista kullanıyorum ve aynı sorunu ben de yaşadım.Tam service pack i indiriyordum ki yabancı bir forumda bulduğum işlemi yaptım ve takılma sorununu aştım.Şöyle ki;

Unplug the iPod, and turn it off
Hold the home button as you plug it back in.
The connect to iTunes logo should pop up.

QuickPwn de takılı kaldığı durumda,

İpodu kablodan çekip kapatın,
Home butonuna kabloyu tekrar takarken basılı tutun
bu kadar....bende işe yaradı... [:D]