PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları resim yükleme problemi!!!

serwetim
10-10-2008, 01:24
selam herkese...dün itibarı ile ipod touch 32 gb aldım...ilk etapta ki izlenimlerim baya olumlu ..yanlız şöyle bazı sorunlarım var eğer yardımcı olursanız sevinirim..yaklaşık 20-30 sayfa gezdim fakat cevabı bi türlü bulamadım ve artık yoruldum gezmekten o yüzden buraya yazıyorum ve lütfen kusuruma bakmayın eğer buralarda biyerlerde sorularımın cevabı varsa..en azından uğraştım bulamadım:)

1 sorum:cihaza resim yükleyemiyorum..aslında yükleyebiliyorum fakat yüklediğim bi önceki resimler siliniyo..atıyorum 1 tane daha resim yüklemek istediğimde cihazda olan onlarca resim silinip sonradan yüklediğim tek resim görünüyo yani replace ediyo..ben eklemek istiyorum replace etmek değil..ve bunlar video
2.sorum:youtube a bağlanamıyorum...wless hat olan bi mekanda girmeye çalıştığımda internete giriyorum fakat youtube a giremiyorum,, itunes üzerinden girin diye bi uyarı çıkıyo...ewe gelip itunes dan girmeye çalıştığımdada cannot connect to youtube diyor..yani kısaca bağlanamıyor..ayrıca umarım bu itunes üzerinden bağlanma olayı bikereye mahsus bişeydir...çünkü ben bilgisayar üzerinden bağlanacaksam bilgisayardan bağlanırım ipod dan değil..

arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum..şimdiden teşekkür ederim..i.

Evolution
10-10-2008, 01:38
Cihazınızın versiyonu nedir ve jailbreak yaptınız mı ?

Sylar
16-10-2008, 01:10
Sanırım yeni nesil ipod touch haliyle kırık değil yazılımı, resimlerin silinmesi tamamen senkronizasyon problemi yani itunes'un kullanışsız olması.
Belli bir klasör belirle bilgisayarda ipod resim gibi, hep aktaracağın resimleri oraya kopyala yoksa senin dediğin gibi silinme olayları oluyor.
Youtube için, öncelikle itunes hesabı oluşturman lazım forumda bedava itunes hesabı oluşturmayı anlatan yazı var. AppStore'dan denemelik 1-2 ücretsiz yazılım indir zaten itunes şifreni vs isteyecek, giriş yapmış olacaksın itunes'a. Daha sonra gir Youtube çalışacak, bir daha sormaz iTunes falan.

by_hope
20-10-2008, 21:43
bu soruna bi cözüm bulan oldumu ?
ılla eskı resımler sılınıyormu ?
resımlerı ayrı ayrı albumler ıcınde saklıyamıyormuyuz ???

simdiden tesekurler [:)]

by_hope
21-10-2008, 22:27
anlasılan kımse bu konuda bırsey bulamamış [X(]

Sylar
21-10-2008, 23:38
dediğim gibi belli bir klsöre kopyala resimleri o klasör içinde alt klsör oluştur farklı albüm gibi algılayacaktır ama bir de hepsini toplu görüyor photos diye¿

fantazi
23-10-2008, 11:07
author=Meth link=topic=567.msg2587#msg2587 date=1224621499]
dediğim gibi belli bir klsöre kopyala resimleri o klasör içinde alt klsör oluştur farklı albüm gibi algılayacaktır ama bir de hepsini toplu görüyor photos diye¿

arkadaşın dediği gibi yapın işte siz eklemek istediğiniz tek resmi seçerseniz sync sırasında sadece onu atar ama önceden attığınız klasörün içine atın atıcağınız resimlerinizi itunes algılıyo zaten hepsini baştan atmayıp sadece yeni eklediğiniz resimleri görüp atıyor .şarkı ve video olayıda öyle kütüphaneye eklediğiniz müziği görüyor bitek ve onu atıyor

by_hope
23-10-2008, 21:45
eveet :)

klasor ıcınde resımlerımı album olarak koydum
sonuc on numara :D

butun resımlerım album album ayrı ayrı olarak cıktı

tesekurler arkadaslar ... [:)]