PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iphone müzik atamıyorum

hayylaz61
29-05-2010, 16:44
arkadaşlar jb sonrasında müziklerimi ne yükleyebiliyorum nede görebiliyorum aynı durum resimlerimde oldu. ifile den arkadaşın verdiği dosyayı sildikten sonra resimlerimi görebiliyorum ama müzik bölümü olman ipod yazılı ikonda görülmesi gereken müziklerime ulaşamamktayım . acil yardım ederseniz sevinirim..[:(]

hayylaz61
05-06-2010, 22:06
çözdüm arkadaşlarr

husdogar
13-12-2010, 09:16
Selamlar. IPOD Touch MODEL:MC086ZP , SÜRÜM:4.2.1 (8C148) (Jailbreak yok) model cihazın çok orijinal bir problemi var.
Itunes ya da Sharepod üzerinden müzik atamıyorum. Senelerdir ipod ve iphone kullanan birisiyim.

Geçen günlerde arkadaşım geldi. ipod'un sarjı bitmiş ve 2 hafta gibi bir süre sarj edememiş. Alet açılmıyordu hiç bir şekilde. Defalarca sarj etmemize rağmen. Recovery modda kalmıştı ve recboot vs. programlarla dahi çıkartamadık. Sonra Itunes üzerinden 4.1 update ettik. Üzerine de 4.1 jailbreak yaptık Redsnow ile.
Fakat daha sonra gördük ki ipod yazma hatası veriyor. Müzik, video yükleyemiyoruz. Her türlü app yükleyebilmemize rağmen.
En son bu sabah 4.2.1 update yaptım. Farklı bir bilgisayarda. Yine değişen bir şey olmadı.
Bunun gibi bir problemle karşılaşan var mı acaba?

XANTHE
13-12-2010, 09:35
Aldığınız hata mesajı vb. bir uyarı varsa caps alıp gönderirmisiniz lütfen.

husdogar
13-12-2010, 09:48
Itunes hiç bir hata vermiyor. Sharepod ise linkteki hatayı vermekte. Blog sayfama ekledim hata prtScr. yaparak.
Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
HDNBD DAILY: Ipod Hata (http://hdnbd.blogspot.com/2010/12/ipod-hata.html)

XANTHE
13-12-2010, 09:58
Itunes hiç bir hata vermiyor. Sharepod ise linkteki hatayı vermekte. Blog sayfama ekledim hata prtScr. yaparak.
Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
HDNBD DAILY: Ipod Hata (http://hdnbd.blogspot.com/2010/12/ipod-hata.html)

Cihazınızı 4.2.1 firmware ile yeniden restore edin ve restore işlemi bitince cihazı itunes a yeni bir cihaz olarak tanıtın ve ilk etapta eskiye dair hiçbirşey yüklemeyin.

husdogar
13-12-2010, 10:03
Hemen deneyeceğim. İlginiz için teşekkürler. Sonucu yine buradan bildiririm.

husdogar
13-12-2010, 10:20
Hemen deneyeceğim. İlginiz için teşekkürler. Sonucu yine buradan bildiririm.

Dediğiniz gibi yaptım. Değişen bir şey olmadı. (Restore yapmadan önce dfu moduna aldım)
Bu kez Itunes aşağıdaki hatayı verdi. Sharepod ise aynı hatayı.
Aşağıdaki linkten itunes hatasına ulaşabilirsiniz.
HDNBD DAILY: Itunes Hata (http://hdnbd.blogspot.com/2010/12/itunes-hata.html)

ilhan78
13-12-2010, 13:34
afc2add yaması kurulu mu?

husdogar
13-12-2010, 13:38
Sorun çözüldü. Tam olarak 2. ye aynı şekilde restore yaptım ve bu sefer tüm müzik kitaplığını senkronize et diye ilk başta işaretledim. Senkronize ettive müzikleri de attı. Daha sonra manuel müzik atmayı denedim olmadı. Kapattım açtım şimdi manuel müzik de atıyor. Resmen dalga geçer gibi oldu. Şarkılarda vs. problem yok. Ama sharepod hala aynı hatayı veriyor. Sharepod bu arada en son versiyon. Itunes ve Ios da var olan en güncelleri. Başka arkadaşlar da aynı sorunla karşılasırlarsa üşenmesinler bıkmasınlar restore yapsınlar. Ayrıca ipod'un sarjı bitip de kapanırsa en kısa sürede sarj etsinler. Uzun süre o şekilde bırakmasınlar.

Yardımlarından ötürü yöneticilere teşekkür ederim.

husdogar
13-12-2010, 13:39
Jailbreakli haliyle o yamayı da kurmayı denedim. Cydia'dan kurdum ama bir şey düzelmemişti.

umutarslan
22-05-2011, 23:28
afc2add yaması kurulu mu?

bende uğraşıyorum olmuyo olmuyo sayende hatırladım :D teşekkürler