PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tap Tap Revenge 3 Custom Songs

ahmo11
28-05-2010, 19:09
Arkadaşlar belki biliyorsunuzdur çoğu yabancı sitede ingilizce şarkıları tap tap oyununa uyarlıyorlar bende bu işe soyundum istediğiniz her tür şarkıyı tap tap için yapıp sizinle paylaşabilirim. Şarkının türü önemsiz ister rap ister jaz ister rock ister arabesk ister türk sanat müziği hepsi yapılır. Bunlarda yaptığım bi kaç şarkı hepsi Türkçe.
Şarkılar:
Müslüm Gürses-Batsın Bu Dünya
maNga-Bir Kadın Çizeceksin / Hayat Bu İşte
Mor ve Ötesi-Bir Derdim Var/Sevda Çiçeği
Bayhan-Seninle Olmak Varya
Ortaya Karışık-Bırak Beni (Bu benim arkadaşlarımın yaptığı bir parça)

Link:MultiUpload.com (http://www.multiupload.com/OWA9KZ2YKK)

Ortaya Karışık müzik fix:MultiUpload.com (http://www.multiupload.com/HJE47NB0YF)
Bu dosyayı "Bırak Beni.track" adlı klasöre atın ve değiştirilsin mi sorusunu evet olarak cevaplayın sorun düzelicek.

Yükleme:İphone'u bilgisayara bağlayın ve "/var/mobile/Applications/Search for TTR3/Documents/Tracks içine klasörle birlikte atıyoruz.

Not:Son şarkının ses kalitesi pek güzel değil çünkü videodan mp3'e çevrilmiştir. Ayrıca bu şarkılar için tema yapmak içinde çalışıyorum. Arkadaşlar şarkılar sadece expert modunda gözüküyor.

Umarım beğenirsiniz.

erayzy
30-05-2010, 17:59
iphonumda var/mobile/Applications içinde Search for TTR3 diye bir dosya yok napmam lazım

ahmo11
30-05-2010, 20:57
Hocam orda ttr3'ün yüklü olduğu klasöre rastgele rakam ve harfler veriliştir onlara tek tek bakarak bulacaksınız.

erayzy
31-05-2010, 22:44
tamam teşekkürler

erayzy
31-05-2010, 23:13
peki bu şarkılar yerine başka şarkılar atabilirmiyiz

ahmo11
01-06-2010, 16:53
Evet ama hepsine ayrı ayrı düzenlemek gerekir.

xnpa
05-06-2010, 22:47
teşekkürler gayet güzel olmuş ellerinize sağlık çalışmalarınızın devamını bekliyoruz hatta eğer mümkünse düzenlemenin nasıl yapıldığını anlatan bir resimli anlatım eklerseniz herkes kendi istediği müziği oyunda oynayabilir

Gokberk201
20-07-2010, 23:07
ooo cok iyi paylasimmm simdi denedim gayet iyi daha fazla sarkiyla devamin dilerim :)

husokal
04-09-2010, 07:42
Benden bir istek parça :)

Haluk Levent Elfida

ByFrKn
20-02-2011, 10:24
biz kendimiz yapmak istiyoruz diyelim programı burda verirmisin bizede?? ben yukardaki şarkıları başka sitelerdede gördüm indirdim denedim oldu ama türkün yaptığı çok belli oluyo :D yamuk yumuk geliyo (: bir deee arkadaşlar bnle oynamak istiyen varsa bni ekliyebilir oyundaki adım: Furkans

AskSehidi
04-12-2011, 17:07
peki guitar hero 3 legends of rock ta da türkçe şarkıların chart dosyalarını bulabilirmisin veya hazırlıyabilirmisin ? bnm için çok önemli