PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LG CHOCOLATE BL-40 tavsiyeleriniz

axxu
10-05-2010, 22:59
bu telefonu almayı dusunuyorum ıphonumu sattım ve 4g yi beklemek istiyorum bu arada bu telefon nasıl sizce yada baska bir oneriniz varmı teşekkur ederim simdiden..

YouTube - LG New Chocolate BL40 Preview (http://www.youtube.com/watch?v=mOzWBho1fzY&feature=related)

umarım site linki vermek yasak degildir :(

SaTuSa
11-05-2010, 00:00
YouTube linki vermek hiçbir zaman yasak olmadı şimdiye kadar. :)

axxu
11-05-2010, 02:00
valla kuralları okumaya usenıyorum :) gecende de che nin fotosunu koydum die ceza almısım bilmiodum tabi :) yogurdu ufliyerek yiyorum artık :)

venoma
11-05-2010, 04:26
telefonun ekran kalitesi gercekten mukemmel diyebilirim dolayisiyla film klip vs izlemek cok keyifli bir okadar kalitede kamerasida var video cekimi cok iyi, bence en onemli dez avantaji
isletim sisteminin olmayisi sirf bu yuzden ben olsam almam:) ayrica fiyat olarakda cok ucuz degil nerdeyse ikinci el bi 3g parasi madem 4g almak amacindasin bence ucuz bi telefonla idare et saygilar

N!t£cn@klQw
11-05-2010, 08:28
bence de 4g yi bekleyin.

Misafir.
11-05-2010, 10:27
valla kuralları okumaya usenıyorum :) gecende de che nin fotosunu koydum die ceza almısım bilmiodum tabi :) yogurdu ufliyerek yiyorum artık :)

ceza alma nedeniniz che resmi koymak değil kuraldışı imza yüzünden kamuoyunu yanlış bilgilendirmeyelim lütfen

axxu
13-05-2010, 22:40
hımm anladım ben cezadan sonra foto gidince dedim heralde ondan.. yanlış bilgilendirdiysem avatar da che fotosu olup da kaldıranlar geri koysun :D