PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ana ekran döndürme

nihterida
08-05-2010, 02:58
merhaba arkadaşlar.
benim aradığım bi program yada yama yada özellik güncellemesi lazım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. ben cihazımı genelde yatay olarak kullanıyorum. (araçta) bu yüzden ana ekrandaki ikonların telefonu yan çevirdiğimde yana dönmesini sağlayacak bi program varmı. çünkü araç tutacağında yan dururken arama geldiğinde yada diğer menülere girmek istediğimde bana göre yan duran bi tel pek hoş olmuyorda. yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

placebo
08-05-2010, 03:23
Aradığınız şey SBRotator. Forumda aratırsanız ilgili konuya ulaşabilirsiniz.

nihterida
08-05-2010, 19:15
forumda inceledim fakat sbrotatao repo.beyouriphone.com sourcesinde varmış ve malesef o sourcede kapanmış. acaba kapanmak yerine adımı değişti yada başka nerden bulabiliriz

UmuT
08-05-2010, 19:19
sinfuliphonerepo.com kaynağında SBRotator Cracked adı altında indirebilirsiniz..;)

nihterida
08-05-2010, 20:47
ilginiz için çok teşekkürler öncelikle
programı buldum kurdum ınceledim güzel oldu ama bi eksiği var benim istediğim şeye göre. ben arama ekranının da yani gelen ve giden aramalardada ekranın yan kullanılmasını istiyordum bunun için bi program varmı acaba

Misafir.
09-05-2010, 12:48
o yok işte

ataos12
10-06-2010, 00:13
arkadaşım yardımcı olıyım sımdı cydia yı acıosun ordan sinfuliphonerepo.com source sını eklıyosun sonra source nın ıcıne gırıp s ye gelıosun ve aradığını buluyosun

ArnBien
10-06-2010, 07:07
arkadaşım yardımcı olıyım sımdı cydia yı acıosun ordan sinfuliphonerepo.com source sını eklıyosun sonra source nın ıcıne gırıp s ye gelıosun ve aradığını buluyosun

Bu nasıl bir açıklama ve yardımcı olmaktır biraz anlatabilir misiniz ?

ataos12
10-06-2010, 14:31
Bu nasıl bir açıklama ve yardımcı olmaktır biraz anlatabilir misiniz ?
Nasıl anlatmamı ıstersın

ataos12
10-06-2010, 14:32
Adım 1- Cydia Programını açıyoruz

Adım 2- Manage dokunuyoruz
Adım 3-Oradan source dokunarak edit add e dokunoruz ve çıkan yere sinfuliphonerepo.com bu adresi yazıyoruz sonra done a dokunarak sinful repo ya dokunyoruz s harfının kısmına gelerek s harfındekı safarı download managerın altındakıne dokunoruz ve ınstall edıyoruz ...
ArnBien istediğin oldumu