PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : wyndows 7 ( Müthiş bir tema )...

iguana
02-04-2010, 16:08
Wyndows 7

Masa Üstü ve Görev Çubuğundaki Saat ve Tarih...

http://i804.photobucket.com/albums/yy322/discotecapo/IMG_0057.png

Çalışan Başlat Menüsü ve Gerçek Kapatma Düğmesi...

http://i804.photobucket.com/albums/yy322/discotecapo/IMG_0058.png

Gerçek Çalışan Klasör Seçenekleri ....

http://i804.photobucket.com/albums/yy322/discotecapo/IMG_0059.png

Gerçek Klasör ve Çalışan Kapatma Düğmesi....

http://i804.photobucket.com/albums/yy322/discotecapo/IMG_0060.png

Aktif Lockscreen ve Çift Kullanıcı Seçme Özelliği....

http://i804.photobucket.com/albums/yy322/discotecapo/IMG_0061.png

Gerekli Programlar:

-Winterboard
-SpringJumps
-Categories
-QuickLock

Tema İndir:

iPhone http://www.mediafire.com/?2dyomnmnmtw
iPod http://www.mediafire.com/?mzgygttwzlk

Kurulumu:

1-İlk olarak üstte yazmış olduğumuz temamızı kullanabilmemiz için gerekli programları yüklememiz gerekiyor.

2-Yukarıda vermiş olduğumuz temamızın deb. uzantılı dosyasını indiriyoruz ( cihazınızın modeline göre örn: iPhone,iPod olarak doğru şekilde indiriyoruz yoksa temada hatalar kaynalanır).

3- deb. uzantılı dosyamızı cihazımıza yüklüyoruz..( deb uzantılı dosyaları cihaza yükleme yöntemlerine göz atınız.)
deb uzantılı dosyaları yükleme yöntemleri http://www.ikaynak.com/forum/showthread.php?t=9&p=65911&viewfull=1#post65911

4- Temamızı cihazımıza yükledikten sonra resping yapıp ... karşımızda windows 7 işlemcili (görünümlü ):) bir iPhone 'a sahip oluyoruz

Bu anlatım ve kaynaklar www.iKaynak.com - İquana tarafından yazılmış olup, iKaynak.com'a aittir.Kaynak gösterilmeden başka yerde yayınlanamaz.

SaTuSa
02-04-2010, 16:21
Eline sağlık Alper [:'(]

MoDaMinE
02-04-2010, 16:26
eline sağlık çok güzel olmuş [:'(]

kaanmete123
02-04-2010, 16:48
dosyaları falan sıralamak ıcın ekstradan bir dizilim gerekmiyormu yanı kendiliğinden dizilimini alıyormu nasıl oluyor acıklarmısın bide SpringJumps yerıne ProSwicher kullanabilirmiyiz

SaTuSa
02-04-2010, 16:51
Gerekli Programlar:

-Winterboard
-SpringJumps
-Categories
-QuickLock

Bunları yüklemeniz gerekiyor demiş arkadaşımız, Categories programı zaten programlarınızı klasörler şeklinde ayarlamaya yarıyor. ProSwicher hakkında bilgiyi de kullanan arkadaşlarımız verecektir.

iguana
02-04-2010, 16:54
dosyaları falan sıralamak ıcın ekstradan bir dizilim gerekmiyormu yanı kendiliğinden dizilimini alıyormu nasıl oluyor acıklarmısın bide SpringJumps yerıne ProSwicher kullanabilirmiyiz

dosyaları temayı yüklediğimizde kendisi otomatik olarak sıralıyor klasörleri kendisi açıyor.... bize kalan sadece programları yüklemek kalıyor okadar ... ''SpringJumps yerıne ProSwicher kullanabilirmiyiz '' demişşin SpringJumps kullanmanı tavsiye ederim hata oluşmaması için ...

kaanmete123
02-04-2010, 22:53
Denilenleri indirdim temayı yükledim arka fon Ve ikonlar değişti ama hiç resimdeki
gibi olmadı hersey dağıldı tüm oyunlarım filan klasorden dışarı çıktı hiçbiri yerinde değil neden olmuş olabilir ve ne yapmalıyım temayı çok beğendim

godfather03
02-04-2010, 23:21
Respring atmaya çalışırken kilitlendi power home yaparak tekrar kapatıp açmak için uğraştım elmada takıldı her şeyi yaptım programları önceden kurdum son olarak debi yaptım kurdu winterboardda gördü respring olayı işi bitirdi sorun nedir acaba?

iguana
03-04-2010, 00:15
Denilenleri indirdim temayı yükledim arka fon Ve ikonlar değişti ama hiç resimdeki
gibi olmadı hersey dağıldı tüm oyunlarım filan klasorden dışarı çıktı hiçbiri yerinde değil neden olmuş olabilir ve ne yapmalıyım temayı çok beğendim

oyunlar klasörde değil ise categories programı yardımıyla içine aktarabilirsiniz.... iconların da yerlerini kendiniz ayarlayabilirsiniz ben şu anda kullanıyorum çok memnunum .... daha geliştirip ikaynak.com versiyonu nu çıkartmayı planlıyorum ..... eğer ekran görüntünüzü koyarsanız daha olumlu sonuçlar öneririm......

iguana
03-04-2010, 00:16
Respring atmaya çalışırken kilitlendi power home yaparak tekrar kapatıp açmak için uğraştım elmada takıldı her şeyi yaptım programları önceden kurdum son olarak debi yaptım kurdu winterboardda gördü respring olayı işi bitirdi sorun nedir acaba?

resping biraz uzun oluyor normal respingler gibi olmuyor ... ne kadar süre beklediniz acaba ? 1 dk bekledikten sonra kapatmak için uğraştıysanız anormallik olabilir .... bu konuda kesin bir bilgi veremiyeceğim.. ama resping yaptıktan sonra beklemeniz gerekiyor 3-5 dk kadar...

godfather03
03-04-2010, 00:23
Mesajı girdiğimden beri açılmadı respring de 3-5 dk dana çok daha fazla beklemişimdir bi sigara içtim zaten bu genelde 5 dk alıyor benden 2 3 er dklık vidyo izledim açılmayınca ben kendim kapatıp açmaya çalıştım home power tuşu ile hala kendine gelmedi alet elma da takılı kalıyor ve pc hiç bir şekilde görmüyor görse iphonebrowserdan yükleneni silicem sorunu çözücez ama görmüyor dfu da ancak oluyor o da iphone browserda işe yaramıyor

iguana
03-04-2010, 00:33
Mesajı girdiğimden beri açılmadı respring de 3-5 dk dana çok daha fazla beklemişimdir bi sigara içtim zaten bu genelde 5 dk alıyor benden 2 3 er dklık vidyo izledim açılmayınca ben kendim kapatıp açmaya çalıştım home power tuşu ile hala kendine gelmedi alet elma da takılı kalıyor ve pc hiç bir şekilde görmüyor görse iphonebrowserdan yükleneni silicem sorunu çözücez ama görmüyor dfu da ancak oluyor o da iphone browserda işe yaramıyor

pc ile bağlantısını kestinizmi cihazınızın...

godfather03
03-04-2010, 00:36
Evet hem bağlı hem bağlantı olmadan defalarca denedim elmada kalıyor elma gidip tekrar geliyor yine aynı şekilde kalıyor ekranda restore çözüm olur ama cihaz 3gs restore 3.1.3 e oluyor ve bildiğim kadarıyla 3.1.3 e jb çıkmadı 3gs için

ЯзλρзR
03-04-2010, 12:48
arkadaşım bide cihaz kapalıyken cihazı direk elektiriğe bağla elektirikten şarj olurkende kendisi açılıyor ben öyle yaptığımda olmuştu

godfather03
03-04-2010, 13:31
sorun halloldu satusa ya çok teşekkür ederim..

emreaslan861
03-04-2010, 15:53
ya arkadslr ben neden hıc bır resımı goremıyorum uye olmadan once yoktu bu sorun uye olduktan sonra hıcbır resımı yada lınkı goremıyorum

[JW]
03-04-2010, 16:01
nasıl göremiyorsunuz? hata nedir?

kaanmete123
03-04-2010, 18:38
Şey bana categories kullanRak dosyalara yerlestir demissiinizde ben hangi isimli klasore ne atacağımı soylerseniz iyi olur

iguana
03-04-2010, 19:17
Şey bana categories kullanRak dosyalara yerlestir demissiinizde ben hangi isimli klasore ne atacağımı soylerseniz iyi olur

Categories forumunun içine girdiğinizde games adlı klasörü görüceksiniz zaten direk tüm oyunları içine atabilirsiniz...

hadim35
11-04-2010, 13:16
awesome bro

ahmettuncez
12-04-2010, 01:40
ya beyler ben bu temayı yükledim fakat istedim randımanı alamadığım için sildim tabi bunu kendimce yaptım herhalde..Eski temama geri dönemiyorum acaba nasıl olacak ? .deb dosyasını appcake ti herhalde onun sayesinde yüklemştim..Şimdi ben windows 7 temasından çıkıp eski haline nasıl geri dönebilirim ?

iguana
12-04-2010, 02:18
ya beyler ben bu temayı yükledim fakat istedim randımanı alamadığım için sildim tabi bunu kendimce yaptım herhalde..Eski temama geri dönemiyorum acaba nasıl olacak ? .deb dosyasını appcake ti herhalde onun sayesinde yüklemştim..Şimdi ben windows 7 temasından çıkıp eski haline nasıl geri dönebilirim ?

Winterboard programiyla devre disi birakabikirsiniz ... Cihazdan tamamen kaldirmak istiyorsan private/var/stash/Themes.xxxxxx klasornden sileblirsin

fbli_1907
02-05-2010, 14:59
Arkadaslar bu temayi yan degilde duz sekilde nasil kullanabilirim..

semihxD
18-05-2010, 03:57
arkadaslar bu saatte görmeniz çok zor ama inşallah yarına yardımı dokunan olur. tam 1.5 saattir bu temayı yüklemek için uğraşıyorum. nerdeyse çıldırma noktasına geldim . söylenenleri bire bir yapıyorum ve sona kadar herşey aynı gidiyor forumda yazılanlarla fakat tema naamına hiç bir şey yüklenmiyor. çok büyük ihtimalle yine de kendi hatam olduğunu düşünüyorum ama böyle bir ihtimal var mı onu da sormak istedim

Misafir.
18-05-2010, 10:16
bende bazı temaları yükleyemiyordum 3.1.2 kullandığım zamanlar

semihxD
18-05-2010, 11:09
dün resmen attığım mesaj sonrasında 2 saat daha devam ettim uğraşmaya. sabah 6 gibi olmuştu fakat bu sefer sadece tema ve ikonlar windows7ye benziyordu. onun dışında hangi simgenin nerde olduğu belli değildi, aynı simgeden birden fazla vardı, görüntü aşırı kötüydü. her konuda bir yanlışlık vardı. şansıma bir yerde yanlışlık yaptım galiba. sonucu böyle etkilemiş oldu. bende tekrar iKaynak dbar temalarına geçiş yaptım :)

ekksl6
18-05-2010, 13:35
ya arkadslr ben neden hıc bır resımı goremıyorum uye olmadan once yoktu bu sorun uye olduktan sonra hıcbır resımı yada lınkı goremıyorum

Bende bikaç gün öncesine kadar resimleri görebiliyodum ama iş yerine net için yüklenen bi yazılım sayesinde bi çok sitedeki fotolar resimler artık açılmıyor...netteki sınırlama sebep

dogan55
28-05-2010, 01:21
bendede ıkonlar bırbırne gırdı duzeltmek ıcın e yapmak gerkıyor acaba

Diazem
29-05-2010, 12:50
Ellerine sağlık :)

badrap
14-06-2010, 15:28
masa üstü resmini değiştirme sansımız var mı acaba?

placebo
14-06-2010, 15:42
Evet, var. İndirdiğiniz tema klasörünün içindeki wallpaper.png dosyasını istediğiniz bir resimle değiştirin (tabii ebatları ve adı aynı olmalı, wallpaper.png olarak kalmalı) ve cihaza atın.

badrap
14-06-2010, 16:22
yükledim temayı ancak karıştı ortalık.my computer, ve sol alttaki 2 simge rakamlar görünüyor ayrıca kilit aç yazısı kaymış durumda nasıl çözerim. ipd touch 3g var. dogru deb dosyasını da yükledim ama sonuc bu

Var
16-06-2010, 13:51
ifile ile yükledim deb i hiç begenmedim nası silicem bunu.?

winterboard dan kaldırdım herşey dağıldı telefon çöktü ya..

nası eski haline getiririm?

Var
16-06-2010, 19:09
temanın mantıgı cok güzel de geliştirilmesi lazım böyle kullanılmaz

xemrexcemx
17-06-2010, 19:16
ya abi app cake ve terminalle yülenmedi ne yapcam ben:(((

xemrexcemx
17-06-2010, 20:15
yükledim ama beğenmedim sonra kaldırdım ipod çoktü yardım edin yaa

Moscow Trip
26-11-2010, 10:10
hep yanmı duruyor anlamadım kardeş ?

furkan001
11-04-2011, 18:35
peki bu temayı geri nasıl sileblrz...mesela ben beğenmedm?

eno47
10-05-2011, 03:34
yanlız hocam bişey sorcam. benim gözatma merkezine erişimim engellenmiş ben nasıl yükliceeğimi vilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim