PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HTC Touch 3G, Turkcell ile Türkiye'de

by_hope
01-01-2009, 00:58
HTC Touch 3G, Turkcell ile Türkiye'de
Akıllı cihaz pazarına yönelik HTC Touch 3G modelinin, Turkcell markasıyla Türkiye pazarına sunulduğu bildirildi

http://img68.imageshack.us/img68/2572/mansetic1181253794478cx9.jpg
Akıllı cihaz pazarına yönelik HTC Touch 3G modelinin, Turkcell markasıyla Türkiye pazarına sunulduğu bildirildi.

Turkcell'den yapılan yazılı açıklamada, dokunmatik telefon TurkcellPDA HTC Touch 3G'nin kullanıcıların bilgilerine tek dokunuşla hızlı erişmelerini sağlayan TouchFLO teknolojisine sahip olduğu belirtildi.

Açıklamada, Turkcell HTC Touch 3G ile kullanıcıların anında e-postalarını ve mesajlarını alabildikleri, Microsoft Windows Mobile 6.1 işletim sistemi sayesinde de gelen ekli dosyaları kolaylıkla açarak, diledikleri değişiklikleri yapabildikleri kaydedildi.

Standart 3G'nin 18 katına kadar daha hızlı kablosuz veri indirme imkanı sunan cihaz ile kullanıcıların internet sitelerinde gezerken tek elle sayfaları yaklaştırıp çevirebilecekleri, bütünleşik RSS okuyucu sayesinde güncel haberleri takip edebilecekleri dile getirilen açıklamada, 256 MB dahili hafızaya sahip olan TurkcellPDA HTC Touch 3G'nin belleğinin MicroSD kart yuvası sayesinde yükseltilebildiği ifade edildi.

Açıklamada, TurkcellPDA HTC Touch 3G'nin son kullanıcı fiyatının 620 dolar KDV olduğu, Turkcell internet paketlerinden birini seçen kullanıcıların ise cihaza ücretsiz olarak sahip olabilecekleri bildirildi.

sefas
01-01-2009, 01:20
benim ilk gözüme çarpan hafıza kartı yuvası olması

xewor3g
15-01-2009, 20:21
Evet hafıza kartı olayı iyi ama ekranı biraz küçük gibi geldi bana.. Çok küçük de iyi değil bence. iPhone'un ekranı biraz daha büyük olsa hayır demezdim yani [:D] [8D]