PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dün gezerken gördüm paylaşmak istedim acayip bir olay

fantazi
30-12-2008, 13:34
dün internette gezinirken bi fotoğraf takıldı gözüme inanamadım görenleriniz vardır mutlaka ama ben yinede paylaşmak istedim

http://img211.imageshack.us/img211/2427/07ey1.jpg

Misafir.
30-12-2008, 13:36
o nasıl bişi ya adamın ayak gitmiş :(((

İnstrumentaL
30-12-2008, 13:40
edoardonun ayagı 3 yerden kırıldı sezonu kapadı faulu yapan taylor ise sadece 3 maç ceza aldı yanı oda ucuz kurtuldu

Videosu : http://www.oynatizle.com/13053/arsenaleduardoayagininkirildigian/

powerbody
30-12-2008, 14:31
Bu nasıl bi olay ilk başta ayağı krampondan çıkmış zannettim hala inanamıyorum.... [gl=17.gif]

RoCcO
24-02-2010, 12:57
ooo cok kotu ya dusununce bile kotu oluyo insan su anda durumu neymis peki?

anhedoniac
24-02-2010, 17:09
author=xroccox link=topic=2478.msg105400#msg105400 date=1267009065]
ooo cok kotu ya dusununce bile kotu oluyo insan su anda durumu neymis peki?

9 ay içinde iyileştirdiler çocuğu ingilizler. aynısı bizim başımıza gelse belki yürüyemeyiz tekrardan. ama bu çocuk şuan iyileşti ve takır takır top oynuyor arsenalde.

SaTuSa
24-02-2010, 17:27
Mhakkak iyi iş çıkarmışlardır ancak bizim doktorlarımızda çok iyi... İşini çok iyi yapan ortopedistlerimiz var. Yıllar önce kolum kırıldığında Urla kemik hastanesindeki ilk yapan doktor bir daha sol kolunu kullanmazsın dedi ancak daha sonra yamuk kalan bileğimi Alsancak'ta Şükrü Araç adında bir ortopedist ameliyetla düzeltti mesela. Şuan kendisi prof. ve sporcu doktorluğu yapıyor konferanstan konferansa koşuyor. Bence kendi milletimizin insanlarını bu kadar küçümsememiz hiç doğru değil. Her memleketin kötüleri olduğu gibi iyileri de her zaman vardır [:'(]

lfshdws
24-02-2010, 19:10
bu yoruma tamamen katılıyorum birşeyin her zaman boş tarafını görmek ne kadar büyük bir yanlış.Biraz da başarılarımızla gurur duyalım onları dile getirelim değil mi? [:'(]

anhedoniac
14-03-2010, 16:48
Doğru diyorsunuz tabiki dünya çapında çok başarılı doktorlarımız var ancak mevzu futbol olunca ben de futbol üzerinden gidererk ülkemizdeki sağlık ekiplerini eleştirmiştim. Ben Galatasaraylıyım, takımdaki sağlık ekibi o kadar kötü ki bi çok futbolcunun futbol hayatını bitme noktasına getirdiler, uğur uçar, serkan çalık, linderoth ilk aklıma gelenler. Sakatlanan adam için iki hafta sonra idmanlara başlar diye açıklama yapıyorlar ama iki sene boyunca göremiyoruz onları. En sonunda adamlar yurt dışına gidip orda tedavi olmaya karar verdiler. Fenerbahçe'de de durum aynı neredeyse. Bu açıdan karşılaştırınca yurt dışındaki sağlık ekipleriyle ülkemizdeki kulüplerin sağlık ekipleri arasında dünya kadar fark oluyor. Bunu söylemek istemiştim yoksa tabiki ülkemizde de çok kaliteli dünyaca ünlü doktorlar var.