PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba

nerobianco
19-03-2010, 20:12
Merhabalar,

Günümüzde bir internet kullanıcısı olmak, arama motorları aracılığı ile istediğimiz bilgiye , yardıma ulaşmak demek, yeteri kadar zaman ayırdığımızda neredeyse hertürlü dataya ulaşmak demek..
Bu gerçeğin yanında birde, belli alanlarda özelleşmiş, kalitesini belli etmiş platformlar var.
1998 yılından beri çeşitli forumlarda uzun süre geçirmiş, gerek işlerim gerekse merakım dolayısıyla bilgisayar başına çakılı (hangimiz değiliz ki) halde günlerini geride bırakan bir kullanıcıyım. İsmim Hüseyin (27).
Bahsettiğim kalitesini ve düzenini kanıtlamış topluluklara çeşitli alanlarda örnek vermek gerekirse, donanımhaber.com , eksisozluk.com, bildirgec.org (ve pillinin diğer websiteleri) gibi platformlar sayılabilir, benim de aktif şekilde okur & yazar & paylaşır :) olduğum yerler Türkçe kaynak olarak buralar.

ikaynak.com benim geç farkettiğim (apple ürünleri ile ilgilenen biri olmama rağmen) arşivi, birikimi ve sitenin bekası için çok emek harcayan adminleri ve tabiki olmazsa olmaz kullanıcıları ile karşılaştığım pek çok kaliteli platformlardan eksiği yok, fazlası olan bir site.

Buraya üye olarak zaman geçirmek, paylaşımda bulunmak ve paylaşımlardan faydalanmak güzel olacak. Şahsım adına bu mesajı okuyan forum kullanıcılarına bir sözüm var; forumun size ne kattığından önce, sizin foruma ne kattığınız önemlidir.
Şimdilik benden bu kadar

Herkese iyi günler :)

SaTuSa
19-03-2010, 21:03
Aramıza hoş geldin Hüseyin, paylaşımlarının sürekli olmasını dilerim. İyi forumlar.
Saygılar

MoDaMinE
19-03-2010, 21:33
Soz guzelmis ;) hosgeldin iyi forumlar iyi vakit gecirirsin umarim ;)

james_kad
19-03-2010, 22:00
Hoşgeldiniz, iyi forumlar [:'(]

[JW]
19-03-2010, 22:08
hoş geldiniz, kalıcı olmanızı umarım.

v_a_r_o_s
20-03-2010, 10:08
Hoş geldin nice konulara

mrTyLcn
20-03-2010, 13:52
uzun uzun ne guzel anlatmissin [:)] hosgeldin foruma. Foruma kattigin ne kadar coksa o kadar cok hakim olur o kadar cokta ihtiyac karsiliyor insan. isi gorulenlerin minneti ayri bisey [:)] forum gecmisin oldugundan katki saglayacagini dusunuyorum konuylada ilgilisin, isterim daimi ol [:)] bende cok uzattim ama pek senin gibi uzun bi mesajla baslangic yapan yok. iyi forumlar diliyorum sana aramiza hosgeldin

nerobianco
20-03-2010, 14:19
Sıcak mesajlarınız için teşekkür ederim [:)]
Keyifli konular, mesajlara :)

Misafir.
20-03-2010, 18:39
dün akşam görmüştüm bu mesajı ve sabah girdiğimde cevap vermek istiyordum ama fırsatım olmadı hüseyin aramıza hoşgeldin yazdığın şu güzel mesaj için teşekkür butonu bence yetersiz kalıyor tüm duygularına katılıyorum tekrar hoşgeldin aramıza [gl=7.gif]