PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları 0xE8000024 sorunu

asdas
06-10-2008, 19:17
ya jail break yaptım oyun yükledim ipod şimdi açılmıyo ne yapcam [gl=4.gif] [gl=8.gif] [gl=8.gif] [gl=8.gif] [gl=6.gif]

[JW]
06-10-2008, 19:25
Cihazın durumu ve karşılaştığınız sorunu açık yazın.Ne yaparken sorun alıyorsunuz? iTunes programına girince mi?

İpod fans
06-10-2008, 23:54
Biraz daha açık yaz...
Sürümünün adı neydi?
1.5 falan mı?

nascobar
07-10-2008, 00:08
Arkadaşlar bu sitenin açılış amacı burada oluşan problemler için çözüm yolu oluşturmak.Ne varki sizlerden gelen bağzı problemlerde arkadaşlar defalarca geri bildirim yaparak problemin ne olduğu ve nereden kaynaklandığını anlayabiliyorlar.Ve bu tüm geri bildirimler formumuzun gereksiz mesajlar ile dolması ve source ile aranan kelimelerde bize yardımcı olunabilecek konuların bulunmasını güçleştiriyor.Bu sebebtendirki sizlerden isteğimiz, problemlerinizi bizlerle paylaşırken;

cihazın cinsini: (iphone,ipod touch 2g) gibi
cihazda kullandığınız şuanki sürüm bilgisi:(2.1 jailbreak) gibi
problemin ne olduğu: (burada cihazınızda veya pc'nizde oluşan hata mesajı,hangi işlem esnasında bu hatanın verdini yazabilirsiniz)

Bu sekilde bizlere yansıtılan problemlerin gerek problemin tam olarak nereden kaynaklandığı ve arızanın çözümü hakkında daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz.

Lütfen problemlerimizi bu sekilde yansıtmaya çalışalım.

asdas
07-10-2008, 08:52
2.1 sürümü. jailbreak yapmıştım. şimdi restore yaptım bi şekilde geçti. i tunes sorun vermişti oyun yüklemeye çalışırken.