PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sennheiser CX350 vs cx200

BilirKişi
08-03-2010, 13:20
merhaba arkadaşlar başlıkta belirttigim iki kulaklıktan birini almayı düşünüyorum.İkisi arasında bi dünya fiyat fark var ama karşılaştırmalara baktıgımda hep bu iki ürünle kıyaslama yapmışlar.Aradaki fiyat farkı kalite farkınada yansıyormu?yani cx350 modeli cx200 modelini almadıgıma degermi? veyada tavsiye edeceginiz başka bi ürün varmı? bu arada ürünü iphone 3g de kullanacam.

BilirKişi
08-03-2010, 15:56
cx350 ye karar verdim:)yalnız mymemory diye bi siteden almayı tavsiye ediyolar.Bu siteden alışveriş yapan oldumu?bide ürün direk adresemi geliyor?vergi olayı felan yokmu?bide garanti olayı nasıl oluyor?

edit: arkadaşlar gerekli bilgileri edindim bu konuda sormak istediginiz bşi olursa bildigim vede anladıgım kadarıyla cevaplarım:) iiyi akşamlar..
Edit(13.03.2010): arkadadlar bi merak eden olurda bakar diye yaziyorum basliktaki kulakliklari almadim audio-technical cks70 diye bi kulaklik aldim fiyati 165 ytl. Bass gercekten cok iyi net bi ses fazlasiyla tatmin edici. Fakat kulaklik nekadar iyi olursa olsun iphonede tam performans alamiyosunuz. Guya ipod olacak :S herneyse iphone ile iyi bi mp3 calar arasinda cok fark oluyor bilesiniz. İphonedeki bu acigi kapatmak icin fiio e1 diye bi aparat var bi nevi kucultulmus anfi ve ciddi anlamda fark yarattigi soyleniyor. İleride almayi dusunuyorum aldigimda yorumlarimi yazarim ama cok ileride:) cok arastirdim cok dolastim sennheiser alacaktim yorumlar cks70e yonlendirdi ve dogru tercih yaptimi dusunuyorum. Bilginiz olsun