PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangi GSM operatorünü kullanıyoruz?

by_hope
23-12-2008, 00:25
Arkadaşlar kendı aramızda en çok kullanılan hattı bulalım istedim ve 3 operatörün seceneklerini belirledim...

İphone Kullanıcıları Kullandığı Operatörü ve Şarj sürelerini belirtirlerse Çok iyi olur

Hangi hattı neden kullandıgınızı yada hangi kampanya lardan yararlandığınıda yazarsanız herkez bir bilgi sahibi olur ve belkı daha avantajlı konusmanında yolunu bulmus olur ...

Çift hat kullanan üyeler olabılceği için Her üyenin en çok oy verme sayısı 2 olarak belirlenmiştir.

Ankete oyveren herkeze simdiden tesekürler ...
İyi Forumlar ...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ben İphone da türkcell Faturalı hat kullanıyorum 12 ytl karsılıgında Alo60 peketını kullanıyorum 60 dakıkada türkcell verıyor ve ev-iş Türkcell lileri arıyorum..
internet için 100mb lık aylık peket kullanıyorum sadece msn veya haber sıtelerıne bakıyorum.
Türkcell hattımı İphone'da kullandıgım zaman 3 gün Avea yı taktıgım zaman max. 1.5 gun gıdıyor ...

İkınci Hattım Avea Ögrenci.
patlıcan'a üyeyım her 150 kontur yukleme'me 160 dakıka bedava verıyor ...

Kralleo
23-12-2008, 01:05
kusura bakmada tÜrkcell diye birsey yok.

tUrkcell olcak

sefas
23-12-2008, 02:50
bende iphone 3g olsa turkcell hat alırım bana göre daha avantajlı

james_kad
27-12-2008, 19:16
vodafone kullanıodum. avea aldım 500 sms için. 2 ay bedava internet gedi (5 mb/ay). bundan hbrim yoktu. smdlik onu kullanıyorum. 2 ay snr haftalık 9 kont karşılığında aynı limitte internet kullanmaya devam edebileceğim bi paket var. ama o pakete geçermiyim bimiyorum.

Sylar
28-12-2008, 11:56
MobilÖğrenci ve ek kampanyalarla sağladığı bedava/uygun görüşme nedeniyle Avea. Ayrıca iptal olmasın diye eski 535li Kampuscell'li Turkcell'i kullanıyorum yaklaşık 7 ayda bir ama ileride Turkcell'i Avea'ya çevirtmeyi düşünüyorum.

ByWanT
15-04-2009, 13:09
Valla ben hicbirini kullanmiyorum,ben EPlus kullaniyorum [8D] . Ama türkiyeye geldigim zaman turkcell hattimi kulaniyorum.

Eplus ile sarjim ortalama iki gun gidiyor ve telefonuda aktif olarak kullaniyorum da.

Hattim faturali ve Zehnsation diye bir tarifem var,hangi hatti ararsam arayayim dk 10Cent ve yine hangi hatta mesaj cekersem cekeyim onunda tanesi 10Cent.Hatti alirken bir de yaninda N73 ME vermislerdi.

Aylik 10€ karsiligindada sinirsiz internetim var.Isin güzel tarafi cevremdede hep Edge oldugu icin,iphone den cok hizli ve sinirsiz bir sekilde nete girebiliyorum...

blablabla
15-04-2009, 13:41
yaklaşık 10 yıldır turkcell 5 yıldırda avea hattım var..turkceli sadece kapanmasın diye konturlüyorum okadar

SaTuSa
15-04-2009, 14:17
Bende de Turkcell mevcut, Herkesle600 ve XL 1Gb internet paketi var. İş yüzünden çok telefon kullandığımdan bu paket çok iyi oluyor,tüm sabit hat ve diğer operatörler ile 600 dakika turkcell ile de ayda 5000 dakika konuşma süresi var. Kullanımım sadece telefon konuşmalarına bağlı olduğu zaman 2 gün farklı uygulamalar ile çok uğraşırsam 1 gün gidiyor batarya süresi